×

Karol Strasburger jedzie na miesiąc miodowy. Zdradził, gdzie zabierze swoją małżonkę

Karol Strasburger jest świeżo po ślubie, więc nic dziwnego, że właśnie wybiera się z żoną w podróż poślubną. Kilka dni temu ulubiony prezenter milionów Polaków stanął na ślubnym kobiercu z Małgorzatą Weremczuk.

Karol Strasburger z żoną nie przejmują się różnicą wieku

Karol i Małgorzata Strasburgerowie są świeżo po ślubie i wydaje się, że nie mogliby być szczęśliwsi. Parze kompletnie nie przeszkadza zdanie niektórych internatów i cieszą się swoim małżeństwem, bez względu na negatywne komentarze dotyczące różnicy wieku. Niektórym nie podoba się, że Małgorzata Strasburger jest młodsza od męża o blisko 38 lat.

Ślub Karola Strasburgera z Małgorzatą Weremczuk

Ślub prowadzącego „Familiadę” zaskoczył wiele osób, jednak sami zainteresowani mówią, że był dla nich naturalnym etapem rozwoju ich związku. Uroczystość odbyła się w Konstancinie w otoczeniu rodziny i przyjaciół pary. Wśród gości pojawili się między innymi Monika i Robert Janowscy oraz Tomasz Stockinger. Po uroczystości Karol Strasburger podziękował wszystkim, którzy wierzyli w jego związek:

Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI z Małgorzatą Weremczuk i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ <3

Karol Strasburger planuje wyjazd z żoną

Po pięknym ślubie przyszedł czas na planowanie podróży poślubnej. Karol Strasburger planuje zaskoczyć swoją małżonkę i sam przygotowuje ich miesiąc miodowy. Ostatnio opowiedział o nim w wywiadzie dla „Faktu”. Zaznaczył, że to nie będzie egzotyczna podróż:

Zrobimy sobie w ramach urlopu, taką podróż, jakiej jeszcze nie mieliśmy. Wyjeżdżamy w Polskę. Chcemy spędzić tych kilka dni w naszym uroczym kraju i trochę się zrelaksować. Nawet mam już upatrzone ciekawe miejsce, gdzie zabiorę żonę, ale na razie nie mogę zdradzić, bo to ma być dla niej niespodzianka

Polecane

Może Cię zainteresować

kościół podnosi stawki
Oliwia i Łukasz o ślubie kościelnym
ślub przez internet
Meghan i Harry planują drugi ślub 0