×

Karol Strasburger jedzie na miesiąc miodowy. Zdradził, gdzie zabierze swoją małżonkę

Karol Strasburger jest świeżo po ślubie, więc nic dziwnego, że właśnie wybiera się z żoną w podróż poślubną. Kilka dni temu ulubiony prezenter milionów Polaków stanął na ślubnym kobiercu z Małgorzatą Weremczuk.

Karol Strasburger z żoną nie przejmują się różnicą wieku

Karol i Małgorzata Strasburgerowie są świeżo po ślubie i wydaje się, że nie mogliby być szczęśliwsi. Parze kompletnie nie przeszkadza zdanie niektórych internatów i cieszą się swoim małżeństwem, bez względu na negatywne komentarze dotyczące różnicy wieku. Niektórym nie podoba się, że Małgorzata Strasburger jest młodsza od męża o blisko 38 lat.

Ślub Karola Strasburgera z Małgorzatą Weremczuk

Ślub prowadzącego „Familiadę” zaskoczył wiele osób, jednak sami zainteresowani mówią, że był dla nich naturalnym etapem rozwoju ich związku. Uroczystość odbyła się w Konstancinie w otoczeniu rodziny i przyjaciół pary. Wśród gości pojawili się między innymi Monika i Robert Janowscy oraz Tomasz Stockinger. Po uroczystości Karol Strasburger podziękował wszystkim, którzy wierzyli w jego związek:

Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej PRZYJAŹNI z Małgorzatą Weremczuk i budowania RAZEM tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako MĄŻ i ŻONA dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę by dążyć do wspólnego celu jakim jest MAŁŻEŃSTWO i MIŁOŚĆ <3

Karol Strasburger planuje wyjazd z żoną

Po pięknym ślubie przyszedł czas na planowanie podróży poślubnej. Karol Strasburger planuje zaskoczyć swoją małżonkę i sam przygotowuje ich miesiąc miodowy. Ostatnio opowiedział o nim w wywiadzie dla „Faktu”. Zaznaczył, że to nie będzie egzotyczna podróż:

Zrobimy sobie w ramach urlopu, taką podróż, jakiej jeszcze nie mieliśmy. Wyjeżdżamy w Polskę. Chcemy spędzić tych kilka dni w naszym uroczym kraju i trochę się zrelaksować. Nawet mam już upatrzone ciekawe miejsce, gdzie zabiorę żonę, ale na razie nie mogę zdradzić, bo to ma być dla niej niespodzianka

Może Cię zainteresować