×

Strasburger wziął ślub z 37 lat młodszą partnerką. Teraz przygotowuje się do kolejnej roli

10 sierpnia 72-letni Karol Strasburger i 35-letnia Małgorzata Weremczuk złożyli przysięgę małżeńską w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą.

Po uroczystych zaślubinach w malowniczo położonym dworku odbyło się przyjęcie weselne, na którym bawiło się blisko 30 osób (najbliższa rodzinę i przyjaciele, w tym Robert Janowski i Tomasza Stockingera). Jak podaje „Super Expres” gospodarz programu „Familiada” jest do tego stopnia zakochany, że zupełnie nie zawracał sobie głowy podpisywaniem intercyzy. Na tym jednak nie koniec, bowiem jak się okazuje Karol Strasburger chce być ojcem. To byłoby jego pierwsze dziecko.

Karol Strasburger chce być ojcem

Mało tego, jest gotów po raz pierwszy w życiu zostać ojcem. Oboje chcą tulić w ramionach swoje maleństwo – czytamy w tabloidzie

Tak to się zaczęło

Para spotkała się po raz pierwszy w 2006 roku. Małgorzata miała wtedy zaledwie 22 lata i pracowała dla Macieja Kuronia. Jakiś czas później została menadżerką restauracji, w której pojawiał się Karol Strasburger z żoną Ireną. Panie bardzo się polubiły. Ukochana prezentera „Familiady” zmarła jednak w 2016 roku. Małgorzata była przy nim w tych trudnych dla niego chwilach. Strasburger nie pozostał jej dłużny i pomógł „koleżance”, kiedy ta zaczęła mieć problemy w małżeństwie. Dalej poszło już z górki…

Małgorzata Weremczuk to trzecia żona Karola Strasburgera. Pierwsze małżeństwo z aktorką Barbarą Burską zakończyło się rozwodem. Kolejny związek małżeński z Ireną z domu Morcińczyk zakończył się śmiercią kobiety w nocy z 9 na 10 grudnia 2013 roku.

Trzymamy kciuki za nowożeńców i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Może Cię zainteresować

zamknij