×

Mama wrzuca do sieci zdjęcie, na którym karmi piersią córkę w wannie. Pokazuje wszystko!

Młoda mama pragnąca zachęcić kobiety, by były bardziej pewne siebie i wyglądu swojego ciała po urodzeniu dziecka, opublikowała intymną fotografię podczas kamienienia piersią nago, ujawniając „wiszący brzuszek”.

Emmy Waller (26 l.) zdecydowała się zrobić zdjęcie, gdy nago karmi piersią swoją 12-tygodniową córkę Alice.

Maleńka dziewczynka leży na piersi Emmy. Dumna mama nie stara się ukryć rozstępów ani obwisłego brzucha.

Zamiast ukrywać niedoskonałości, Emmy postanowiła się podzielić zdjęciem, by zainspirować inne kobiety do celebrowania swoich ciał niezależnie od tego jak wyglądają.

Urodziłam dziecko zaledwie 12 tygodni temu. To coś naturalnego i czuję się niesamowicie, pragnę zainspirować inne kobiety. Nikt nie musi wyglądać idealnie, ale każda kobieta musi pojąć kim jest. Nasze ciała są silne i piękne

– mówi Emmy.

26-latka zdecydowała, że będzie karmić córkę piersią i przyznaje, że początki nie były łatwe. Choć Alice urodziła się z żółtaczką, kuracja antybiotykowa pomogła wrócić dziewczynce do zdrowia.

Przyjmowanie leków i karmienie piersią nie były łatwe. Jednak determinacja Emmy sprawiła, że między matką a córką powstała niesamowita więź.

Kobieta również zaznacza, jak ważne jest karmienie piersią w macierzyństwie. Strach jest naturalną rzeczą i nie ma powodu do wstydu.

Każda kobieta powinna poszukać pomocy jeśli jej potrzebuje. Najważniejsze jest zdrowie dziecka. Choć karmienie piersią jest czymś wyjątkowym, jest także naturalną rzeczą! Emmy ma nadzieję, że zachęci młode mamy do zaakceptowania swoich ciał i roli, w której się znalazły.

Emmy doskonale wie, że początki bywają trudne i frustrujące, jednak doświadczenie pokazało jej, że z czasem jest to najwspanialsza rzecz na świecie.

Wiele matek nie ma pewności i martwi się, że będą oceniane. Jednak jest to naturalne i ważne, aby kobiety czuły się pewnie i nie zastanawiały się nad negatywnymi komentarzami. Takie nastawienie pomoże społeczeństwu znormalizować ten akt macierzyństwa.

Emmy zainspirowała wiele osób i ma nadzieję, że wielu innym kobietom pomoże to zmienić nastawienie i sposób w jaki się postrzegają po urodzeniu dziecka.

Może Cię zainteresować

zamknij