×

W Chinach urodził się chłopiec z podwójną twarzą. Lekarze chcę przeprowadzić poważną operację, aby poprawić jego wygląd

Ten chłopiec musi cierpieć za błędy swojej nieodpowiedzialnej matki, która będąc w ciąży nie widziała absolutnie żadnego problemu w tym, aby zażywać narkotyki.

Dziś chłopiec ma 15 miesięcy, a jego twarz wygląda tak, jakby miał na niej maskę. Nawet prasa nadała mu przydomek 'dziecko w masce’…

Chłopczyk cierpi na zespół Macrostomia, który jest podobny do znanej zajęczej wargi, ale różni się tym, że zmiany zachodzą nie tylko w obrębie podniebienia, ale całej twarzoczaszki.

kangkang (1)

W pierwszym szpitalu, do którego trafił Kangkang powiedziano, że nie ma żadnej szansy na to, aby poprawić stan jego zdrowia i sprawić, aby jego życie było bardziej komfortowe.

kangkang (1)

Mimo, że matka popełniła ogromny błąd, będąc w ciąży, wiedziała, że musi zrobić wszystko, aby wynagrodzić swojemu dziecku to cierpienie.

W końcu trafili do nowoczesnej kliniki w Szanghaju, gdzie wykonano szereg szczegółowych badań i lekarze dali matce nadzieję, że Kangkang może wyglądać tak jak inne dzieci. Mimo, że operacja będzie poważna, matka chce, aby jej synek miał normalne dzieciństwo.

kangkang (2)

Mamy nadzieję, że wszystko się uda i Kangkang będzie wyglądać tak, jak jego rówieśnicy.

Może Cię zainteresować

zamknij