×

Kamil Grosicki ujawnił prywatne SMS-y z Milikiem. Ich relacja jest bardzo bliska

Kamil Grosicki ujawnił prywatne SMSy z Milikiem. Internauci na własne oczy mieli okazję przekonać się, jak wyglądają stosunki pomiędzy poszczególnymi piłkarzami polskiej kadry. Okazuje się, że atmosfera panująca w szatni jest bardzo życzliwa.

Sukcesów brak

W ostatnim czasie piłkarska reprezentacja Polski nie może poszczycić się wybitnymi osiągnięciami. Mecz towarzyski z Islandią zakończył się mało satysfakcjonującym wynikiem 2:2. Podczas spotkania w Poznaniu pierwsi bramkę zdobyli goście. Mało kto zadawał sobie jednak sprawę, jaki jest wynik. Wybuchło zamieszanie po tym, jak okazało się, że sędzia liniowy popełnił błąd. Wszyscy sądzili, że gol nie jest ważny, ponieważ padł ze spalonego. Później jednak dzięki odtworzeniu nagrania z VAR, sędzia oświadczył, że nie było spalonego. Gol Alberta Gudmundssona został zaliczony.

Później nie było lepiej. Gra Polaków pozostawiała sporo do życzenia i ostatecznie mecz zakończył się wymęczonym remisem. Nie wróży to zbyt dobrze przed zbliżającym się wielkimi krokami Euro 2020, a właściwie 2021.

Do tej pory biało-czerwoni nie wygrali żadnego z dwóch spotkań towarzyskich stanowiących rozgrzewkę przed mistrzostwami Europy. W pierwszym meczu zremisowali 1:1 z Rosją. Jedynego gola strzelił Jakub Świerczok. Z kolei, w kolejnym spotkaniu z Islandią wywalczyli wynik 2:2. Po jednej bramce zdobyli Piotr Zieliński oraz Karol Świderski.

Wyniki polskich piłkarzy nie napawają optymizmem. Mamy za to inny powód do radości. Okazuje się, że nasi sportowcy żyją ze sobą w niezwykle bliskich relacjach. Do Internetu wyciekło zdjęcie, przedstawiające rozmowę dwóch, czołowych piłkarzy polskiej kadry. Internauci otwierali usta ze zdziwienia!

Kamil Grosicki ujawnił prywatne SMSy z Milikiem

Arkadiusz Milik i Kamil Grosicki od dawna pałają do siebie wielką sympatią. Fani piłki nożnej już wiele razy mieli okazję zobaczyć, jak obaj padają sobie w ramiona po udanych akcjach na boisku. Nikt jednak nie mógł przypuszczać, że ich relacja jest aż tak bliska.

Kamil Grosicki opublikował na Facebooku zrzut ekranu ze swojego telefonu komórkowego, na którym można zobaczyć, jak dokładnie wygląda jego korespondencja z przyjacielem z boiska. Arkadiusz Milik wysłał do Grosickiego uroczą wiadomość wypełnioną sporą ilością serduszek, w której przyznał, że bardzo brakuje mu Kamila.

Siemka Grosik. Jesteśmy już na zgrupowaniu. Mega Cię brakuje brachu. Wracaj szybko.

Kamil Grosicki był bardzo wzruszony wiadomością od przyjaciela. Odpisał mu:

Dzięki Aro za miłe słowo, doceniam.

Aż miło patrzeć na to, jak wspaniałe relacje łączą piłkarzy polskiej reprezentacji. Grosicki niestety nie otrzymał powołania na zgrupowanie przed Euro 2020. Być może przyczyną jest fakt, że 32-letni zawodnik od stycznia nie zagrał z żadnym meczu swojej drużyny West Bromwich Albion. Milik również nie wystąpi na Euro 2020. Z powodu urazu łąkotki w lewym kolanie musi przejść rehabilitację.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij