×

Kamil Bednarek się żeni? Bardzo możliwe, chociaż narzeczona ma dziecko z innym

Kamil Bednarek się żeni, chociaż jeszcze nie w najbliższym czasie. Wspólne wakacje z Victorią wskazują jednak, w którą stronę to zmierza.

Burzliwy związek

Kamil Bednarek od dziewięciu lat rozstaje się i schodzi z Victorią Hall, modelką pochodzącą z Zambii. Victoria większość życia spędziła w Polsce. Przyjechała tu z rodzicami w wieku 16 lat. Od tamtej pory krąży po obrzeżach show biznesu, próbując swoich sił w modelingu oraz aktorstwie. Ma na koncie udział w konkursie Miss Egzotica w 2013 roku i na tym jej sukcesy w show biznesie na razie się skończyły.

Z Bednarkiem łączy ją skomplikowany związek. Para rozstawała się i godziła tyle razy w ciągu minionych 9 lat, że chyba sami zainteresowani już się w tym pogubili.

Kamil Bednarek się żeni

https://natemat.pl/317623,kamil-bednarek-pokazal-swoja-partnerke-to-35-letnia-vicky

Kamil Bednarek się żeni?

Po jednym z burzliwych zerwań modelka koiła nerwy w ramionach innego mężczyzny, tak skutecznie, że zaszła z nim w ciążę. Związek jednak nie przetrwał, być może dlatego, że wszystko wskazuje na to, że miłością życia Victorii jest jednak Kamil.

Na szczęście muzykowi nie przeszkadza skok w bok ukochanej, zwłaszcza, że akurat w tym momencie mieli przerwę w związku. Obecnie para znów jest ze sobą blisko. Tego lata wybrali się na wspólne wakacje na magiczną grecką wyspę Santorini.

Podobno wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu, a Kamil zrozumiawszy wreszcie, że Victoria jest mu przeznaczona i zaplanował oświadczyny. Media plotkarskie dopatrzyły się bowiem pierścionka zaręczynowego.

Na wszelki wypadek gratulujemy…

Źródła: www.se.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować