×

Mąż Kasi Figury miał bardzo poważny wypadek. Niewiele brakowało, a potrąciłby dziecko

3 kwietnia był wyjątkowo pechowym dniem dla męża Katarzyny Figury, Kaia Schoenhalsa. To właśnie wtedy mężczyzna uległ bardzo poważnemu wypadkowi motocyklowemu. Miało to miejsce podczas przejażdżki w Hondurasie. Jak się okazuje, grozi mu nawet amputacja nogi.

Kiedy Kai jechał motocyklem, na drogę wybiegł mały chłopiec. Aby uniknąć potrącenia, dynamicznie skręcił kierownicą. Dziecku nic się nie stało. W znacznie gorszym stanie znalazł się jednak mąż Kasi Figury, który odniósł bardzo poważne obrażenia – złamanie otwarte kości piszczelowej i strzałkowej.

Drastyczne zdjęcia z wypadku możemy obejrzeć na Facebooku Kaia. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę okropnie!

https://www.facebook.com/kai.schoenhals/posts/10155227141776363

Mężczyzna natychmiast został przetransportowany do szpitala w Coxen Hole w Hondurasie. Niestety, brak specjalistycznego sprzętu i niskie kwalifikacje lekarzy przyczyniły się do tego, że nie są w stanie pomóc Kaiowi. I chodź przeszedł już jedną operację, będzie wymagał kolejnej.

Dalsze leczenie i rehabilitacje ma przejść już w Norwegii, gdzie wykwalifikowani specjaliści z pewnością mu pomogą. W tym celu powstała nawet specjalna zbiórka, która miałaby pomóc poszkodowanemu mężczyźnie.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Może Cię zainteresować

zamknij