Kategorie NewsyPolitykaPolska

Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim hitem w sieci. Internauci kpią na potęgę

Hitem w sieci stało się nagranie, w którym Jarosław Kaczyński nie mógł rozplątać słuchawek do tłumaczenia przemówień. Prezes PiS wziął dziś udział w uroczystościach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Uroczyste obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

W niedzielne popołudnie w Warszawie miały miejsce uroczystości, podczas których świętowano 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. W obchodach tych udział wzięli najbardziej znamienici goście. Oczywiście wśród nich nie zabrakło prezesa PiS. Teraz Jarosław Kaczyński stał się gwiazdą internetowego nagrania.

 Kaczyński nie mógł rozplątać słuchawek do tłumaczenia przemówień

Kaczyński nie mógł rozplątać słuchawek do tłumaczenia przemówień

W mediach społecznościowych ukazał się filmik, na którym widać, że prezes ma olbrzymie trudności z rozplątaniem zestawu słuchawkowego do tłumaczenia przemówień zagranicznych gości. Na szczęście z pomocą przyszła mu Julia Przyłębska. Nagranie zyskało olbrzymią popularność.

Komentarze internautów

Z kolei pod nagraniem jeden z internautów przypomniał, że to nie pierwsza taka sytuacja. W 2007 Jarosław Kaczyński miał bardzo podobny problem w czasie konferencji z Angelą Merkel. A inni dosłownie szydzili z prezesa.

Przez 12 lat nie ogarnął. Geniusz!

Porażka, taki człowiek rządzi. Nie rozumie technologii, dzisiejszego świata”, ”Istna komedia. I ten człowiek rządzi krajem jednym z największych w Europie

Hurra!Udało się!Słuchawki założone!A jak zostanie premierem,to kto mu będzie słuchaweczki zakładał?

Wy również uważacie, że to zabawne?

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl | Fotografie: twitter.pl