×

Kaczyńska chwali się mieszkaniem. Jak mieszka bratanica prezesa PiS?

Kaczyńska chwali się mieszkaniem na Instagramie. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego rzadko dzieli się prywatnością, więc zdjęcie sopockiego apartamentu wywołało spore zamieszanie. Ładnie mieszka?

Wszystkie śluby Marty

Marta Kaczyńska 2 lata temu wyszła za mąż po raz trzeci. Ślub brała będąc z zaawansowanej ciąży, bo bardzo jej zależało na tym, by synek przyszedł na świat w oficjalnym związku. Rzeczywiście, kiedy tydzień później zarejestrowała się na oddziale położniczym, mogła ze spokojnym sumieniem przedstawić się jako mężatka.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego zawsze przykładała wagę do tego, by jej kolejne dzieci przychodziły na świat w legalnych związkach. Pierwszą córkę urodziła będąc żoną Piotra Smulniewskiego. Niestety, z czasem wyszło na jaw, że nie było to jego biologiczne dziecko. Żeby nikt nie miał co do tego wątpliwości, udowodniła przed sądem, że zdradzała męża w czasie trwania ich małżeństwa i sądownie pozbawiła go praw rodzicielskich.

Zaraz potem zaszła w drugą ciążę z Marcinem Dubienieckim i jeszcze przed porodem wzięła z nim ślub. Szczęście Marty skończyło się, gdy mąż zaczął sypiać z byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną Modrzewską. Zresztą w czasie aresztowania przez CBA w sierpniu 2015 roku wyszło na jaw, że łączył ich nie tylko seks, lecz także wspólne machlojki, których wartość krakowska prokuratura wyceniła na 13 milionów złotych.

Kaczyńska chwali się mieszkaniem

Kiedy tylko Marcin opuścił krakowski areszt za kaucją, sfinalizowali z Martą długo odkładaną sprawę rozwodu. Kochanka Dubienieckiego już wtedy była z nim w ciąży, a Marta właśnie zaczęła spotykać się z Piotrem Zielińskim, rozwodnikiem z trójką dzieci.

Wprawdzie Piotr jeszcze na początku ich związku dał się przyłapać na czułych uściskach z inną kobietą na sopockiej plaży, ale na szczęście Kaczyńska okazała się wyrozumiała. W sierpniu 2018 roku w białej sukni i dziewiątym miesiącu ciąży po raz trzeci w życiu przysięgła miłość i wierność do końca życia, a tydzień później urodziła trzecie dziecko.

Zieliński wprowadził się do odziedzieczonego po rodzicach apartamentu Marty w Sopocie, gdzie oprócz niego, Marty i dzieci mieszka jeszcze ukochany piesek Kaczyńskiej.

Słodkie zdjęcie psiaka ukazało się ostatnio na Instagramie Marty. Przy okazji można dostrzec parę detali jej starannie urządzonego mieszkania. Podoba Wam się apartament Kaczyńskiej?

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com, www.popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij