×

Katarzyna Zielińska ma niezwykle „zielone” mieszkanie. Rośliny dominują

Wielu zadaje sobie pytanie jak mieszka Katarzyna Zielińska? Okazuje się, że telewizyjna gwiazda ma bardzo przestronne i ładne mieszkanie.

Nowy dom

W ubiegłą jesień Katarzyna Zielińska zmieniła miejsce zamieszkania, bowiem na świat przyszedł jej drugi syn. Aktorka stwierdziła, że dwójka dzieci jest wymagająca, a uprzednie mieszkanie nie zapewniało jej dość przestrzeni. W szczególności zależało jej na zieleni oraz większej ilości roślin. Zapowiedziała także, że będzie koszenie trawnika:

Urządzam się w Warszawie. Coś większego niż teraz. Nie mieszczę się, dwójka dzieci jest wymagająca. Dla zieleni musiałam zmienić. Nazwisko zobowiązuje. Musi być więcej zielonego. Koszenie trawnika również będzie, ale nie będę zarzucać takimi zdjęciami.

Jak mieszka Katarzyna Zielińska?

Katarzyna Zielińska podobnie jak większość celebrytów siedzi w domu i zachęca swoich fanów do tego samego. Zaczęła więc coraz częściej udostępniać zdjęcia wprost ze swojego mieszkania. Gwiazda postawiła na przestronność oraz dominację roślin. Praktycznie w każdym pomieszczeniu znajdziemy doniczkę z pyszniącym się kwiatem.

Jak Katarzyna zapowiedziała, że będzie dużo roślin tak zrobiła, wszak nazwisko zobowiązuje! To sprawia, że mieszkanie jest niczym las albo dżungla, sprawiając, że zyskuje własną, unikatową atmosferę. Kuchnia łączy się z salonem, gdzie jest ustawiony przeszklony stół przy którym może usiąść 8 osób. 

W łazience dominuje olbrzymie lustro, które zajmuje jedną ścianę. Na pewno to bardzo wygodne rozwiązanie, gdy wspólnie z mężem oraz dziećmi szykuje się do wyjścia. W salonie mamy szeroką półkę na której widać liczne książki, modele samochodów oraz nagrody.

Na ścianach także dominują rośliny w postaci tapet ozdobionych najróżniejszą roślinnością. Słoneczny taras jest miejscem, gdzie aktorka lubi odpoczywać i często dodaje zdjęcia z tego miejsca. Tam także dominują zieloni lokatorzy.

Mieszkanie Katarzyny jest niezwykle przestronnie zaprojektowane. Może kwarantanna to idealny moment, aby zrobić przemeblowanie we własnym gniazdku?

Jak mieszka Katarzyna Zielińska
Instagram
Jak mieszka Katarzyna Zielińska
Instagram
Jak mieszka Katarzyna Zielińska
Instagram.com
Jak mieszka Katarzyna Zielińska
Instagram.com
Instagram
Jak mieszka Katarzyna Zielińska
Instagram.com
Instagram
Źródła: www.fakt.pl, lelum.pl, plejada.pl

Może Cię zainteresować

zamknij