×

Justyna Żyła się zakochała! Potwierdziła, że w jej życiu pojawił się mężczyzna

Justyna Żyła się zakochała. Po serii nieudanych związków, celebrytka znów próbuje szczęścia w miłości. Przyznała, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Czy przy boku nowego partnera zdoła odnaleźć życiową stabilizację i uporać się z demonami przeszłości?

Wciąż wspomina byłego męża

Justyna Żyła stanowi ewenement polskiego show biznesu. Do tej pory jeszcze nikt tak otwarcie jak ona nie wypromował się za sprawą rozwodu. Celebrytka zdołała w sprytny sposób wykorzystać rozstanie z Piotrem Żyłą. Dzięki publicznemu praniu brudów zdobyła rozgłos, który obecnie zapewnia jej wygodne i dostatnie życie. Jednak nie zawsze tak było.

Gdy Justyna i Piotr Żyłowie pobrali się w 2006 roku, ich codzienność ani trochę nie przypominała tej, w której żyją obecnie. Niedługo po ślubie para doczekała się dwójki dzieci: Jakuba i Karoliny. Niestety ich rodzinną sielankę przerwała informacja o odejściu skoczka. W 2018 roku Justyna Żyła ogłosiła, że mąż ją zostawił.

Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę). Nie mam zamiaru już kłamać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Piotr Żyła zarzekał się, że było inaczej. Twierdził, że ich relacja zakończyła się wcześniej.

Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach.

Pomimo tego, że od rozwodu pary minęło już kilka lat, Justyna Żyła wciąż nie wyzbyła się urazy do byłego męża. Wykorzystuje każdą okazję, aby zakpić z Piotra Żyły.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła się zakochała

Kariera Justyny Żyły w mediach zaczęła się zaraz po rozwodzie z mężem. Celebrytka wystąpiła w sesji do magazynu „Playboy” i stała się ulubienicą wszystkich kobiet, które doświadczyły bolesnego rozstania. Wzięła udział także w programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” oraz w „Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami”, gdzie całkowicie się skompromitowała.

Wygląda na to, że w życiu Żyły nareszcie nastały lepsze czasy. 34-latka odnalazła nową miłość. Na swoim instagramowm profilu opublikowała fotografię, która nie pozostawia najmniejszych złudzeń. Celebrytka pozuje w towarzystwie dużo wyższego mężczyzny. Pod zdjęciem znalazł się krótki komentarz „Ja uwielbiam go…”, którym Żyła dała do zrozumienia internautom, jaki charakter ma ta znajomość. Możemy śmiało powiedzieć, że w ten sposób celebrytka ogłosiła publicznie, że jest w nowym związku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij