×

Julka Wróblewska ma problemy ze zdrowiem. Czeka ją poważna operacja

Julka Wróblewska ma problemy ze zdrowiem. Młoda aktorka przełamuje tematy tabu i otwarcie mówi o tym, z czym musi się zmagać. Jednak tym razem nie chodzi o dolegliwości o podłożu psychicznym. 22-latka wyznała, że czeka ją operacja i bardzo się martwi.

Otwarcie mówi o depresji

Julka Wróblewska ma dopiero 22 lata, a na barkach dźwiga bagaż życiowych doświadczeń. Młoda aktorka dorastała na oczach widzów. Być może niektórzy z zazdrością przyglądali się temu, w jaki sposób rozwija się jej kariera. Ale powodów do zazdrości nie było – Julka sama przyznaje, że przedwczesne wkroczenie w świat show-biznesu było dla niej dużym wyzwaniem. Wyzwaniem, na które niekoniecznie była gotowa ta mała, śliczna dziewczynka.

W jednym z wywiadów Julka zdradziła, że jako dziecko została wrzucona na głęboką wodę. Potem dodatkowe piętno na jej życiu odcisnął rozwód rodziców. W efekcie Wróblewska boryka się z problemami o podłożu psychicznym i musi zażywać antydepresanty, o czym otwarcie mówi w mediach społecznościowych.

Jak już pisałam, te leki nie powodują, że nie jestem sobą, a to, że jestem sobą! Bo jeśli bycie sobą to leżenie tygodniami w łóżku, jedzenie raz na 2 dni, smutek i nienawiść do samej siebie, to ja dziękuję za taką mnie!

– podkreśla.

@juleczkaaa_jula

Pls nie róbcie tego. #awarness #ważne #foryou #dlaciebie #dc #important #me #foryoupage

♬ dźwięk oryginalny – 💜

Julka Wróblewska ma problemy ze zdrowiem

Teraz Julka musi się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem. O swoich problemach ze zdrowiem opowiedziała w mediach społecznościowych.

22-latka od dłuższego czasu narzekała na ogromny ból i nawracające krwawienie.

Mam straszny okres od prawie 2 tygodni. Krwawiłam średnio co 7-10 dni. Słabo się czuję. Nie wiem, co się dzieje

– wyznała na TikToku.

@juleczkaaa_jula

Nie bójcie się ginekologa babki. #fyp #dlacb #dlaciebie #foryou #ginekolog #torbiel #nowotwór #jajniki

♬ „Shake that A$$” by KueenD – 😴

Po wizycie u ginekologa okazało się, że nie obędzie się bez operacji.

Ma Pani torbiel dermoidalną [to rodzaj łagodnego nowotworu – przyp. red.] 4,5 cm oraz krwotoczną 3,5 cm na jajniku. Ze względu na to, że pani mama miała taką 10-centymetrową, musimy wykonać operację

– usłyszała od lekarza.

22-latka zażywa leki przeciwkrwotoczne, natomiast za kilka dni otrzyma skierowanie na zabieg.

Życzcie mi szczęścia, aby torbiel nie była złośliwa

– poprosiła swoich fanów 22-latka.

Chociaż ostatnie wydarzenia były dla Julki niezwykle stresujące, zaapelowała do fanek, by nie bały się wizyt u ginekologa. Internauci pospieszyli ze słowami pocieszenia i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. I my dołączamy się do tych życzeń i trzymamy kciuki za dobre wieści!

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij