×

Włoskie wakacje Julii Wieniawy. Podzieliła się zmysłowymi zdjęciami w bikini

Julia Wieniawa jest właśnie na wakacjach na Sycylii. Mimo urlopu aktorka nie zapomina o swoich fanach. Pobyt na włoskiej wyspie wykorzystała do zachwycającej sesji zdjęciowej, a jej wynikami podzieliła się na swoim profilu w social media. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę świetnie!

20-latka nie narzeka na brak propozycji

Mimo młodego wieku Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd i zdecydowanie nie może narzekać na nudę i nadmiar wolnego czasu. Nie tylko występuje w kolejnych filmach, ale rozkręca także karierę muzyczną. Ostatnio natomiast, media żyły jej gorącym romansem, jednak ku rozpaczy wielu fanów, Julia Wieniawa i Aleksander Baron rozstali się po 7 miesiącach związku.

julia wieniawa i baron
Imgur

Julia Wieniawa jest na wakacjach z przyjacielem

Co prawda, Baron i Julka rozstali się w przyjaźni. Oboje wciąż wypowiadają się o sobie ciepło w kolejnych wywiadach, ale rozstanie na pewno nie było łatwe. Najwyraźniej Julia, postanowiła teraz odpocząć od pracy i medialnego zgiełku. Wybrała się właśnie na wakacje do Włoch.

julia wieniawa w basie na sycyli
Instagram

Kiedy u nas jest deszczowo i pochmurnie, aktorka spędza czas na słonecznej i urokliwej Sycylii. Tym razem na urlop wybrała się razem ze swoim przyjacielem – stylistą Bartkiem Indyka. Towarzyszy im również mama Julki, która na co dzień jest także menadżerką córki.

julia wieniawa na wakacjach na sycylii
Instagram

Julia Wieniawa na włoskich wakacjach

20-latka musiała być bardzo spragniona słońca i odpoczynku. Nie czekała ani chwili, żeby skorzystać ze wspaniałej pogody i słońca. Dzięki jej Instatory wiemy, że zaraz po przylocie i zameldowaniu się w hotelu, razem ze swoim przyjacielem wskoczyła do basenu. Przy okazji oznajmiła, że planuje się opalić, żeby nie wyglądać już jak „białasek na wakacjach”.

julia wieniawa w basienie z bartkiem indykiem
Instagram

Julka w pełni korzysta z wakacji i przy okazji pobytu na plaży, zrobiła sobie małą sesje zdjęciową.

julia wieniawa na wakacjach w sesji zdjęciowej
Instagram

Fani nie musieli długo czekać – aktorka natychmiast pochwaliła się efektami oszałamiającej sesji w swoich mediach społecznościowych.

julia wieniawa na wakacjach w sesji zdjęciowej
Instagram

Julia Wieniawa pozuje na wakacjach, a fani są zachwyceni

Fani aktorki jednogłośnie orzekli, że na zdjęciach wygląda obłędnie. W swoich komentarzach internauci zalali Julię Wieniawę komplementami. Zauważyli, że aktorka napracowała się nad swoją figurą:

Jaka piękna, matko!

A co to za foczkę na brzeg wyrzuciło ?

Ale mega widać jak sobie wypracowałaś ten brzuszek i ciało! Gratulacje laska determinacji! Wyglądasz booooosko❤️?

Piękna jak zawsze co tu dużo mówić, figurka na medal. W końcu Julka nie próżnuje na siłowni i efekty są ???

Oglądając zdjęcia, trudno się nie zgodzić, że aktorka prezentuje się naprawdę oszałamiająco.

julia wieniawa na wakacjach w sesji zdjęciowej
Instagram

Co myślicie o efektach wakacyjnej sesji zajęciowej Julii Wieniawy?

Może Cię zainteresować

zamknij