×

Julia Wieniawa i Baron rozstali się po 7 miesiącach. Wiemy, co takiego się wydarzyło

Ich ognistym związkiem żyły media w całym kraju. Jak mówi jednak przysłowie, „wszystko co piękne szybko się kończy”. Tak było też tym razem. Julia Wieniawa i Aleksander Baron rozstali się! Gwiazdy, które dzieliło 15 lat różnicy, zaczęły spotykać się w lutym tego roku – kilka miesięcy po tym, jak celebrytka rozstała się z Antkiem Królikowskim. Ich związek przetrwał więc niecałe 7 miesięcy. Dlaczego związek jednego z najgorętszych romansów przeszedł do historii?

Zdjęcie, które wzbudziło podejrzenia

Julia Wieniawa ostatni weekend spędziła na imprezie wśród sławnych znajomych – Jessiki Mercedes, Maćka Musiałowskiego czy Nikodema Rozbickiego (byłego chłopaka Wieniawy). Dzisiaj jednak nie o nich, lecz o sytuacji, która wywołała najwięcej emocji. Wśród zdjęć z imprezy możemy znaleźć zdjęcie Julii z Michałem Trzeciakowskim – aktora z filmu „Baby Blues”. Widzimy na nim aktorkę, która czule obejmuje „kolegę”. Co więcej, fotografia, którą udostępnił Nikodem Rozbicki, bardzo szybko została usunięta z mediów społecznościowych. W sieci jednak nic nie ginie, a sprytni internauci zdążyli ją zapisać, przez co wciąż można ją znaleźć w Internecie.

Patrząc na poniższe zdjęcie fanom nasuwało się jedno pytanie. Czy Wieniawa wciąż jest z Baronem? Znamy już odpowiedź na to pytanie.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron rozstali się

Instagram/nikodamn

Julia Wieniawa i Aleksander Baron rozstali się

Jak się okazuje na drodze do ich wspólnego szczęścia stanęła kariera.

Ostatnio nie mieli dla siebie czasu… Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma „The Voice”. Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach – twierdzi źródło „Pudelka”

Póki co Julia i Baron nie potwierdzili tych doniesień.

Myślicie, że to faktycznie koniec?

Może Cię zainteresować

zamknij