×

Bolesny wypadek Wieniawy na planie serialu. „Rozerwałem jej całe ucho. To makabra!”

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu „Zawsze warto”, w którym gra jedną z głównych ról. Do zdarzenia doszło podczas kręcenia odważnej sceny gwałtu odgrywanej przez 20-letnią aktorkę i Mariusza Banaszewskiego. Co tam się wydarzyło?

Julia Wieniawa miała wypadek

Do bardzo nieprzyjemnego zdarzenia doszło na planie serialu „Zawsze warto”. Julia Wieniawa, która wciela się w rolę prostytutki Ady, zapragnęła uwolnić się od tego haniebnego zajęcia. Szybko okazało się jednak, że jej rezygnacja z dotychczasowej „pracy” wcale nie będzie taka oczywista. W konsekwencji gwałtu na Adzie postanowił dopuścić się serialowy Witold. To właśnie podczas kręcenia tej sceny doszło do wypadku z udziałem Juli Wieniawy i Mariusza Banaszewskiego.

Julia Wieniawa miała wypadek

„Zawsze warto”/materiały prasowe

Mariusz Banaszewski bez wątpienia chciał, aby scena wyglądała jak najbardziej wiarygodnie. W związku z tym był w stosunku do serialowej Ady bardzo agresywny. Nie chciał natomiast, aby stała się jej krzywda. Nie mniej jednak emocje czasami biorą górę, a chwila nieuwagi wystarczy, aby stało się coś złego. Tak było tym razem. Aktor w pewnym momencie zahaczył bowiem o kolczyk Wieniawy i rozerwał jej całe ucho, z którego błyskawicznie polała się krew. Mimo to zdjęcia były kontynuowane.

Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej, że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem – wspomina Mariusz Banaszewski

Julia Wieniawa miała wypadek

„Zawsze warto”/materiały prasowe

Co na to aktorka?

Julia Wieniawa choć opowiadała już o tej scenie, wyraźnie szerokim łukiem starała się omijać temat wypadku na planie. Nie mniej jednak przyznała, że odczuwała presję, ponieważ grała z cenionym aktorem, a cała akcja była dla niej niezwykle istotna i wiele się podczas niej nauczyła.

„Zawsze warto”

Serial „Zawsze warto” jest emitowany na antenie Polsatu od 4 września 2019 roku. Już od samego początku cieszy się sporą popularnością i nie ma się co dziwić, bowiem gra w nim wiele znanych osobistości, jak chociażby: Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, Jacek Knap, Joanna Kuberska, Dominik Pasterniak czy wspomniany wcześniej Mariusz Bonaszewski.

Kto z Was ogląda „Zawsze warto”?

Może Cię zainteresować

zamknij