×

Julia Kamińska o partnerze, który jest od niej o 20 lat starszy. „Jestem fanką”

Julia Kamińska o partnerze i relacji z nim. Nie jest tajemnicą, że od niemal 13 lat aktorka jest w związku ze znanym scenarzystą Piotrem Jaskiem. Para poznała się dzięki serialowi „BrzydUla”, gdzie Julia gra główną postać, z kolei jej ukochany jest głównym scenarzystą. Jak udaje im się połączyć życie prywatne z życiem zawodowym? My już wiemy!

Serial przyniósł jej nie tylko rozpoznawalność, ale i miłość…

Serial „BrzydUla” już kilkanaście lat temu podbił serca Polaków. Julia Kamińska, która wcieliła się w postać Uli Cieplak, zdobyła dzięki produkcji olbrzymią popularność. To ona otworzyła młodej aktorce drogę do dalszej kariery.

Kiedy tylko skończył się pierwszy sezon, widzownie nie mogli się wprost doczekać kolejnych odcinków. Mieli nadzieję, że to nie koniec losów ich ulubionej Uli. Teraz po ponad 10 latach doczekali się kontynuacji. Ekipa filmowa i aktorzy wrócili na plan. Produkcja znów cieszy się sporym zainteresowaniem.

Jednak rozpoznawalność i uwielbienie fanów to nie jedyne, co Julia Kamińska zyskała. To właśnie serial „BrzydUla” sprawił, że poznała też miłość swojego życia – Piotra Jaska. To główny scenarzysta tej produkcji TVN.

Julia Kamińska o partnerze i relacji z nim

Para spędza ze sobą czas nie tylko w domu, ale i w pracy. Jak udaje im się pogodzić życie prywatne i zawodowe? Julia opowiedziała o tym w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Wydało się, że nie tylko gra w tym serialu, ale także ma swój wkład do scenariusza.

Plusy są takie, że wiem szybciej, co się będzie działo. Niestety nie mogę nic zdradzić. Strasznie bym chciała, bo parę rzeczy będzie bardzo ciekawych i niezwykle by mi ulżyło, gdybym mogła o nich porozmawiać, ale nie mogę. A minusy takie, że tej pracy jest bardzo dużo. Ona pojawia się w każdym kontekście. Ale jak się lubi swoją pracę, to wszystko jest ok.

W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post aktorka podkreśliła, że bardzo ceni talent swojego partnera i dodała, że jest jego największą fanką:

Ja jestem największą fanką talentu Piotra i zawsze tak będzie. Jest najlepszym na świecie scenarzystą i bardzo serdecznie go pozdrawiam

33-letnia Julia Kamińska i 53-letni Piotr Jasek tworzą związek już niemal od 13 lat!

W rozmowie z Party, aktorka opowiadała, jak idealnie uzupełniają się z partnerem, mimo dzielącej ich różnicy wieku:

On jest młody duchem, ja z kolei czuję się dojrzałą, ustabilizowaną osobą. Mam swoje zdanie, jestem niezależna i potrzebuję kogoś, kogo moja siła będzie napawała dumą, a nie niepokoiła. Zresztą w dużej mierze dzięki Piotrowi nabrałam takiej pewności siebie. Idealnie się uzupełniamy, uczymy się od siebie, w związku z czym wiek staje się kompletnie nieistotny. Dla osób z zewnątrz, owszem, bywa istotny, ale już się do tego przyzwyczailiśmy.

Kim jest Piotr Jasek?

Piotr Jasek urodził się 14 czerwca 1967 roku w Tychach. Ukończył zaocznie Wyższe Zawodowe Studium Scenariuszowe PWSFTviT w Łodzi. Jest poetą, prozaikiem i scenarzystą. Pracował między innymi przy takich serialach jak „Brzydula”, „Na Wspólnej” i „Egzamin z życia”.

Od 2008 roku jest w związku z Julią Kamińską, a od 2013 roku jest z nią zaręczony. Póki co para nie planuje ślubu.

Źródła: jastrzabpost.pl, www.youtube.com, viva.pl, www.gala.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij