×

Postanowiła, że na swój ślub włoży suknię babci. Reakcja staruszki tylko ją w tym utwierdziła

Zazwyczaj kiedy pan młody widzi swoją przyszłą żonę po raz pierwszy w sukni ślubnej, w jego oczach możemy dostrzec łzy szczęścia. W tej historii ze szczęścia będzie płakać jeszcze ktoś…

Wiele panien młodych ma problem z wyborem sukienki, w której wystąpi w tym szczególnym dniu. Jordyn takiego nie miała. Gdy przygotowywała się do swojego ślubu, jej babcia nie przypuszczała nawet, jak bardzo młoda kobieta ją zaskoczy.

Zamiast kupować nową sukienkę, dziewczyna postanowiła, że założy tę samą, którą miała na swoim ślubie w 1962 jej babcia. Staruszka nie miała nawet pojęcia, że Jordyn jest w jej posiadaniu, a co dopiero, że zrobi coś takiego.

Była pewna, że kreacja wciąż wisi w jednej ze starych szaf na jej strychu

Panna młoda chciała mieć szczególne pamiątki z chwili, w której babcia zobaczy ją w sukni, dlatego wspólnie z fotografką zaplanowały krótką sesję w czasie kolacji próbnej. Jordyn wymknęła się, aby włożyć suknię, a gdy była gotowa, jej mama przyprowadziła babcię do ogrodu.

Fotografka czekała razem z panną młodą, aby uchwycić pierwszą reakcję babci

Staruszka, gdy zobaczyła swoją piękną wnuczkę, popłakała się ze szczęścia. Szybko poznała suknię, którą dziewczyna miała na sobie. Babcia jeszcze dokładniej mogła przypomnieć sobie swój szczególny dzień. Niestety, dziadka Jordyn nie było już z nimi…

Babcia podziękowała jej za tak miłą niespodziankę

Ta sesja będzie naprawdę wspaniałą pamiątką

Polecane

Może Cię zainteresować