×

Koleżanka zepchnęła ją z mostu z wysokości 18 metrów. 16-latka runęła do wody

To nagranie od samego początku mrozi krew w żyłach! Krótki materiał przedstawia 16-letnią Jordanę Holgerson, która wraz z przyjaciółmi stoi nad wodospadem Moulton w Yacolt, w stanie Waszyngton. Początkowo dziewczyna zakładała, że skoczy do wody. Kiedy jednak staje nad przepaścią, wyraźnie mówi, że nie chce tego robić. Wtedy dzieje się coś, czego zupełnie nie była w stanie przewidzieć.

Nie chciała skoczyć. „Zmusiła” ją do tego koleżanka

Wideo zaczyna się od momentu, w którym grupa znajomych nakłania Jordanę do skoku z wysokości 18 metrów. Przerażona dziewczyna dwukrotnie odmawia. Wtedy jeden z kolegów pyta, czy jest gotowa. Niespodziewanie koleżanka spycha ją z mostu. Chwilę później słychać, jak Jordana wpada do wody.

Dailymail

Szczęście w nieszczęściu

Na szczęście na dole byli też inni ludzie. Jeden z nich natychmiast wypłynął do nastolatki. To cud, że wciąż żyła. Kiedy wyciągnął ją z wody, Jordana została przewieziona do szpitala.

Wydaję mi się, że straciłam przytomność, kiedy byłam jeszcze w powietrzu. Byłam jednak świadoma tego, co się wydarzyło. Czułam, jak udam w wodę. To był potworny ból – wspomina dziewczyna

Nie wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala

Choć Jordani udało się przeżyć, nie obyło się bez poważnych obrażeń. Nastolatka miała pękniętych 5 żeber i kilka innych poważnych urazów. Póki co nie wiadomo, jak długo zostanie w szpitalu.

Facebook

Przeprosiny to za mało

„Przyjaciółka”, która zepchnęła dziewczynę z mostu, przeprosiła. Co na to nastolatka?

Mogłam umrzeć. Mogłam skończyć o wiele gorzej, niż z obrażeniami, które doznałam

Holgerson ujawniła również, że dziewczyna, która zepchnęła ją z mostu, jest już dorosłą osobą, choć jej zachowanie było zupełnie nieodpowiedzialne.

Materiał filmowy

Wstrząsające nagranie zostało opublikowane przez Ashley Mahre. Dziewczyna uważa, że koleżanka, która popchnęła Jordanę, powinna odpowiedzieć za to, co zrobiła.

To wyglądało jak próba zabójstwa. Niewiele brakowało, a straciłaby życie – napisała w opisie pod nagraniem

Póki co nie wiadomo, jaki los czeka dziewczynę, która pchnęła Jordan. W całej sprawie wciąż prowadzone jest dochodzenie.

Wstrząsające nagranie możecie zobaczyć poniżej. Prawda, że wyglądało to wyjątkowo niebezpiecznie?

https://www.youtube.com/watch?v=13H3acFqEIY

Może Cię zainteresować

zamknij