×

Przyglądają się fotografii sprzed kilkudziesięciu lat, na której widać ich córkę. Jak to możliwe?!

Kiedy dzieci opowiadają o magicznych światach i życiu wyimaginowanych przyjaciół, rodzice wiedzą, że ich pociechy mają bujną wyobraźnię. Z pewnością nie biorą tych opowieści na poważnie.

Jednak w przypadku Joey Verwey z Republiki Południowej Afryki nie były to po prostu historie, które dziecko może wymyślić…

W wieku zaledwie trzech lat, dziecko podzieliło się z rodzicami historią „z przeszłości” – opowiadało o wydarzeniach, w których brało udział w poprzednich wcieleniach. Joey pamiętała rzeczy, które wydawały się prawdopodobne. Jednocześnie niemożliwe było, aby tak mała dziewczynka mogła o nich wiedzieć. Jej rodzice byli tym faktem bardzo zaniepokojeni.

Gdy Joey miała zaledwie 5 lat, regularnie odwiedzali ją profesorowie i dziennikarze. Przypomniała sobie łącznie 10 poprzednich wcieleń i chętnie opowiadała o rzeczach, których doświadczyła w przeszłości.

W pierwszym życiu jakie pamięta, mieszkała w jaskini tysiące lat temu. Dokładnie opisała, gdzie położona jest ta grota i doprowadziła niedowiarków do miejsca, w którym żyli ludzie pierwotni.

Kolejne wcielenie to niewolnik w starożytnym Egipcie. Opowiedziała o szczegółach ówczesnej kuchni i technikach budowy dróg w tamtym czasie. Inne życie spędziła jako prześladowany chrześcijanin za czasów Nerona w pierwszym wieku. Opowiedziała również o spotkaniu ze św. Piotrem.

Z końcem XIX wieku, Joey była wnuczką Paula Krüger’a, który był prezydentem Republiki Południowej Afryki do 1900 roku.

Joey udało się znaleźć jedno z jej żyjących dzieci, które miało już 90 lat! Kiedy miała 5 lat spotkała się z córką z poprzedniego życia. Kobieta stwierdziła, że ​​Joey przypomina matkę i przeprowadziła z nią rozmowę o różnych szczegółach z ich życia razem.

Wszystkie te doświadczenia okazały się prawdziwe i zostały potwierdzone przez różne źródła.

To sprawia, że ​​zaczynam zastanawiać się, co naprawdę dzieje się z nami po śmierci? Gdzie udamy się dalej? Co przyniesie nam karma w następnym życiu?

Może Cię zainteresować

zamknij