×

Kobieta zaczyna rodzić w drodze do szpitala. Nagle ściąga spodnie i słyszy płacz dziecka

Lesia i John przygotowywali się do powitania na świecie trzeciego dziecka. W 2015 roku para wyruszyła do szpitala, gdy tylko zaczął się poród.

Doświadczona Lesia zaczyna się denerwować po 45 minutach jazdy. Obawia się, że para nie dojedzie do szpitala na czas. John na wszelki wypadek nagrywał całą drogę do szpitala i jak się okazało, bardzo słusznie.

John ścigając się z innymi samochodami w drodze do szpitala, słyszy jak Lesia prosi go, by jechał odrobinę szybciej. Nagle kobieta zaczyna krzyczeć w amoku. Kilkanaście długich sekund dłuży się potwornie dla pary próbującej wygrać z czasem. Lesia krzyczy przeraźliwie, jednak John wie, że musi zachować w tej sytuacji spokój, nie ma pojęcia co w rzeczywistości rozgrywa się tuż obok niego.

Nagle żona prosi Johna, by odpiął pas bezpieczeństwa. Kilka sekund później Lesia ściąga spodnie i podnosi chłopca! Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe i obyło się bez dalszych komplikacji. Choć Lesia i John byli w totalnym szoku, z pewnością mają co opowiadać wnukom! Cały film trzyma nas w napięciu jak nic innego, a punkt kulminacyjny akcji jest dość niespodziewany. Po prostu niewiarygodne!

Może Cię zainteresować

zamknij