×

Jest o 37 lat starsza od męża. Teraz małżonkowie starają się o dziecko

Ona ma 62 lata, on 25. Chociaż jest o 37 lat starsza od męża, chce mieć z nim dziecko. Tej parze różnica wieku w niczym nie przeszkadza. Czy Cheryl McGregor i Quran McCain spełnią marzenie o powiększeniu rodziny?

Jest o 37 lat starsza od męża

Gdy się poznali, Quran miał zaledwie 15 lat i dorabiał sobie w sieci restauracji fast food w Georgii. Restauracja należała do syna Cheryl, dlatego kobieta często w niej bywała. Gdy odwiedzała syna, zdążyła się też zaprzyjaźnić z jego nieletnim podwładnym. Po pewnym czasie 15-latek zrezygnował z pracy w lokalu, co sprawiło, że drogi Qurana i Cheryl się rozeszły. Ale nie na długo…

Kobieta pracowała w jednym z supermarketów jako kasjerka. Pewnego dnia w sklepie zjawił się Quran. Tym razem mężczyzna postanowił, że nie pozwoli odejść ukochanej. Po kilku miesiącach od tego spotkania, Quran poprosił Cheryl o rękę, a ona powiedziała „tak”. Ślub odbył się w sierpniu 2021 r.

Ten związek od początku wzbudzał duże kontrowersje. Starsza o 37 lat od męża Cheryl ma siedmioro dzieci i siedemnaścioro wnucząt. Teraz chce spełnić marzenie Qurana o potomku.

@kingqurannewpage♬ original sound – Dj GallixC

Rodzina się powiększy?

Zakochani próbowali już zajść w ciążę na własną rękę, ale starania te, ze względu na wiek Cheryl, nie przyniosły rezultatów. Mimo to para się nie zniechęca.

Jesteśmy bardziej niż gotowi, by mieć dziecko

– zapowiada 25-latek.

Quran i Cheryl szukają surogatki. Przez chwilę brali pod uwagę nawet jedną z córek 62-latki. Ponoć rodzina kobiety wspiera ją i kibicuje jej staraniom o kolejnego potomka.

Szukamy miłej surogatki, która zechce podpisać umowę, aby po narodzinach nie mieć nic wspólnego z dzieckiem. W przypadku adopcji szukamy dziecka, które ma biologicznych rodziców o różnym kolorze skóry, aby czuło, że jesteśmy jego prawdziwymi rodzicami

– mówi Quran.

@kingqurannewpage We are more than ready to have this baby @oliver6060 ♬ original sound – TAY MULETTI

Póki co Cheryl i Quran intensywnie działają w mediach społecznościowych, starając się zyskać rozgłos. Para stała się bardzo popularna na TikToku.

@oliver6060 These are some bangers 💃🏼🕺🏽 @kingqurannewpage #70s #fyp #wifeandhusband #couplegoal ♬ original sound – RnB_Throwbackz

Cheryl przekonuje, że wybranek bardzo o nią dba. Małżonkowie zapewniają też, że ich życie seksualne jest fantastyczne.

@kingqurannewpage I got a problem @oliver6060 ♬ original sound – Nostalgia Bank

@kingqurannewpageCant get enough of that wap♬ original sound – Fabziiz

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij