×

Jessica z programu „Rolnik szuka żony” nie zawsze tak wyglądała. Kiedyś miała blond włosy

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie słyszałaby o kultowym programie TVP „Rolnik szuka żony”. Show zyskało olbrzymią popularność, dlatego udział w nim daje uczestnikom możliwość zaistnienia w mediach. Niektórzy z nich świetnie wykorzystują swoje „5 minut sławy”.

NieTypowa żona rolnika

W najnowszym sezonie „Rolnik szuka żony” uwagę dość mocno przykuwa czarnowłosa Jessica. Jest tak barwną postacią, że trudno było nie zauważyć jej już na samym początku. Poza tym jej wizerunek znacznie odbiega od tego, jak moglibyśmy wyobrażać sobie żonę rolnika…

Tylko spójrzcie:

Od razu postanowił ją zaprosić

Jessica, a jak mówią niektóre źródła Patrycja (takie imię pamiętają jej koleżanki ze szkolnej ławki), przyciągnęła uwagę widzów już na etapie czytania listów przez rolników. Sam Krzysztof gdy zobaczył jej fotografię, od razu zdecydował, aby zaprosić ją na spotkanie na żywo.

Poradzi sobie?

Po emisji kolejnego odcinka media bardzo zainteresowały się Jessicą. Dziewczyna lubi mocno się malować, a jej strój zawsze jest bardzo seksowny. Niektórzy powątpiewają więc, że ktoś taki, jak ona, poradziłby sobie z ciężką pracą na roli. Krzysztof uznał inaczej i zaprosił ją do kolejnego etapu.

Jessica przed metamorfozą

Okazuje się jednak, że Jessica nie zawsze tak wyglądała. Portal wp.pl dotarł do jej zdjęć sprzed metamorfozy. Okazuje się, że czarnowłosa dziewczyna była wcześniej uroczą blondynką.

Próbowała swoich sił jako modelka oraz hostessa

Na jej profilu na stronie strefa-hostess.pl odnajdziemy zdjęcia, na których wygląda znacznie delikatniej i naturalniej…

Jak myślicie, która wersja bardziej spodobałaby się Krzysztofowi?

Polecane

Może Cię zainteresować