×

Jessica Alves miała operację korekty płci: „Kocham moją nową waginę!”

Celebrytka dalej dąży do osiągnięcia ideału kobiecości. Tym razem Jessica Alves miała operację korekty płci, która przebiegła po jej myśli.

Dążenie do ideału

Rodrigo Alves w show-biznesie przez wiele lat był znany jako „Żywy Ken”. Po pewnym czasie zrozumiał jednak, że od zawsze czuł się kobietą i dlatego zdecydował się na zmianę płci. Teraz przedstawia się jako Jessica Alves i dalej jest o niej głośno.

Wszystko za sprawą licznych zabiegów medycyny estetycznej, od których jest uzależniona. Celebrytka ma za sobą niezliczoną ilość operacji i nie przestaje poprawiać swojego ciała. Alves nieustannie dąży do ideału, aby upodobnić się do „Żywej Barbie”.

Ostatnio kobieta w rozmowie z Daily Mail zdradziła, że poddała się ostatecznej procedurze korekty płci. Jak sama mówi, dopiero teraz czuje się w pełni szczęśliwa.

Jessica Alves miała operację

Celebrytka zdradziła serwisowi Daily Mail, że skomplikowany zabieg został przeprowadzony 18 lutego w Bangkoku, w Tajlandii. Na stole operacyjnym spędziła okrągłe sześć godzin, a sam zabieg kosztował ją 13 700 funtów (ponad 71 tysięcy złotych).

Alves nie ukrywa, że jest przeszczęśliwa z powodu udanego zabiegu:

Czuję się, jakbym narodziła się na nowo w wieku 37 lat. Kocham moją nową waginę. Trochę jest opuchnięta, ale za to przeurocza. Teraz mogą zacząć moje życie już jako szczęśliwa kobieta. Za trzy miesiące będę mogła nawet uprawiać seks! Moja wagina zdecydowania da mi poczucie pewności siebie, żebym mogła zacząć romansować.

Celebrytka powiedziała także, że lekkie dolegliwości po operacji są niczym w porównaniu do ogarniającej jej radości:

Po operacji czuję się bardzo senna, ale cieszę się, że w końcu zostałam kobietą. Czuję się świetnie, gdy patrzę na siebie w lustrze. Moje życie będzie teraz o wiele lepsze, bo teraz nareszcie czuję się piękna. Wrócę do Londynu za jakieś 6 tygodni. Nie mogę się doczekać, aż wyskoczę na zakupy. Wielu kreacji nie mogłam wcześniej przymierzać przez mojego penisa.

Ani trochę nie żałuje kosztów na operację, którą miała:

Rozwinęłam się jako osoba i jako istota ludzka. Urodziłam się jako kobieta transpłciowa. Przez lata, kiedy mnie znaliście, zmagałam się z tym, że zawsze byłam we mnie kobietą. Wizualizuję opiekę nad moim dzieckiem i bycie z kimś, kto mnie kocha i akceptuje mnie takim, jakim jestem.

Teraz Jessica Alves dochodzi do siebie przy wsparciu rodziny, która od początku trzymała za nią kciuki.

Paula Tumala planuje operację zmniejszenia piersi

Źródła: www.pudelek.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij