×

Pozornie zwyczajne zdjęcie wywołało burzliwą dyskusję. Mężczyznę zalała ostra fala krytyki

Dowcipny tata podzielił się drobnym żartem, który przyszedł mu do głowy tuż przed szkolnym balem córki. Jednak zamiast salwy śmiechu, pod opublikowanym zdjęciem pojawiła się fala krytyki.

Żart znanego sportowca

Jay Feely to były piłkarz, który mimo zakończenia kariery nadal cieszy się sporą popularnością. Fanom sportu znany jest z roli komentatora. Przed balem córki postanowił w żartobliwy sposób nastraszyć jej chłopaka. Dowcipnym zdjęciem podzielił się na Twitterze.

Drobny element

Zdjęcie z pozoru wydaje się zwyczajne. Po chwili jednak uwagę przykuwa broń, którą Jay trzyma w dłoni. Ten element oburzył internautów, którzy nie pozostawili na mężczyźnie suchej nitki. Miało to być żartobliwe ostrzeżenie dla chłopaka córki. Większość ludzi odebrała to jednak inaczej.

Mój syn został zastrzelony przez kogoś, kto wycelował w niego pistolet, żeby zażartować. Broń nie jest dla mnie zabawna – głosi jeden z komentarzy

Nieprzemyślane posunięcie

W USA obecnie toczy się gorąca debata w związku z łatwym dostępem do broni. To kolejny powód, dla którego żart okazał się niewypałem. Jay oczywiście odniósł się do nieprzychylnych komentarzy tłumacząc swoje zamiary i wyjaśniając postawę, niewiele to jednak pomogło.

Myślicie, że internauci za ostro zareagowali na żart piłkarza? A może również uważacie, że zdjęcie było przesadą?

Polecane

Może Cię zainteresować