×

Jasnowidz przewidział eksplozję w Bejrucie i „trzy niepokojące początki”?

Jasnowidz przewidział eksplozję w Bejrucie? Krzysztof Jackowski jakiś czas temu wspominał o pożarze dużego miasta, który stanie się początkiem działań militarnych. Czy jego przepowiednia właśnie zaczęła się wypełniać?

Przerażająca przepowiednia Jackowskiego

W Bejrucie, stolicy Libanu doszło do potężnego wybuchu 2 750 ton saletry amonowej, będącej składnikiem materiałów wybuchowych. Ładunek był składowany w bejruckim porcie od sześciu lat bez żadnego dozoru. Jak poinformował libański Czerwony Krzyż, w wyniku eksplozji zginęło co najmniej sto osób, a ponad cztery tysiące zostało rannych.

Tymczasem najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski jeszcze w lipcu opublikował wideo, na którym przepowiada „pożar dużego miasta”. Jak twierdzi, rozpocznie on działania militarne, które mogą stać się początkiem globalnego konfliktu.
Jak wyjaśnia na filmie, stanie się to możliwe, bo ludzie zajęci epidemią koronawirusa, nie zauważają, że nadciąga dużo większe niebezpieczeństwo:

Zaczniemy widzieć pod tą otoką koronawirusa to, co ja mówię od kilku lat.. To będzie albo atak na kolej, na tory kolejowe albo pociąg, alb sabotaż kolejowy. To, co się wydarzy, będzie mogło później oznaczać rozwój tego czegoś i coś groźniejszego. Jeżeli zaczną być niepokoje na świecie, to uwaga: one mogą zacząć powstawać w trzech punktach kolejno albo naraz. Coraz bardziej jawne zaczną być pewne znaki, pewne zdarzenia. Ta kolej to może mieć związek z jakimś niepokojącym początkiem jednego z trzech punktów na świecie. I potem wielki pożar dużego miasta. Uwaga: sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadomo, że to nie żaden wypadek, a potem wieli pożar miasta. Mam wrażenie, że to się będzie działo poza Polską. Ale to coś, co się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach państw światowych nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie.

Jasnowidz przewidział eksplozję w Bejrucie?

Jeśli chodzi o pożar miasta to już się wyjaśniło. A macie pomysł na sabotaż kolejowy..? Jackowskiemu nie wszystkie wizje się sprawdzają. III wojna światowa miała wybuchnąć najpóźniej w lipcu, a mamy już sierpień…

Jednak jeszcze dzisiaj pojawiły się kolejne spektakularne wydarzenia, tj. pożar w Adżmanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Najaf (Irak). Płonie ponad 20 magazynów z żywnością.

Jak możemy przeczytać na facebookowym profilu o nazwie Konflikty i Wiadomości Światowe:

Wszystkie 3 pozycje (Bejrut, Najaf, Ajman) składują największe zbiory pokarmu dla tych części kraju. Przypadek albo zaplanowane działanie

Przepowiednie Jackowskiego o płonących miastach można interpretować po swojemu. Jednak, jeśli komuś to nadal za mało, jasnowidz z Człuchowa ma jeszcze jedną wizję, tym razem z czynnym udziałem polskiego rządu, działającego w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi:

Powiem wam tak: zaczyna się coś. Ta sytuacja z koronawirusem… będzie się pomału odsłaniało na naszych oczach coś, co właśnie jest przykryte tym koronawirusem. Rząd polskim może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało i to coś postawiły Stany Zjednoczone. Czyli rząd polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się od Polski i Unia Europejska może mieć o to pretensje do Polski.

Źródła: www.youtube.com, wiadomosci.gazeta.pl, wiadomosci.gazeta.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować