×

Jasnowidz Jackowski w przerażającej wizji. „Ludzie będą uciekać z kraju”

Jasnowidz Jackowski w przerażającej wizji na temat przyszłości Polski i Polaków. Wizjoner kolejny raz wspomniał o podziale kraju. Twierdzi też, że ludzie będą zmuszeni do ucieczki.

Jasnowidz Jackowski w przerażającej wizji

Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi mrocznymi wizjami za pośrednictwem swojego kanału na YouTubie. To właśnie tam, podczas ostatniej audycji na żywo przekazał, że Polska ma być podzielona na trzy części.

Dziś w miarę krótka audycja na temat tego, co z Polską. Jak ja to czuję?

– zaczął Jackowski.

Drodzy państwo, przerażające jest to, jak słyszymy w mass mediach, czytamy, jak to różni politycy jacyś z innych krajów, między innymi cytowany już przeze mnie generał Clark ze Stanów Zjednoczonych w CNN wypowiadał się, że istnieje zagrożenie, że Rosja może posłużyć się bronią masowej zagłady. Mało tego właśnie generał Clark zasugerował, że jest wielce prawdopodobne, że może coś takiego się wydarzyć na przykład, nie daj Bóg, na terenie naszego kraju, na terenie Polski. Przerażające jest to, co słyszymy, natomiast długo i wielokrotnie się nad tym zastanawiałem, czy naprawdę nam coś takiego zagraża?

– kontynuował.

„Kieruj się na Rumunię i Bułgarię”

Wizjoner przekazał swoim słuchaczom radę, którą miał dać również swojej córce Monice. Stwierdził, że jeśli Polakom przyjdzie uciekać z kraju, to kierunkiem, który warto wziąć pod uwagę, jest Bułgaria albo Rumunia.

Chcę państwu powiedzieć coś takiego: już kiedyś dawno, kiedy mówiłem właśnie mojej córce jedno z tych zdań, że krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce będą bali się oddychać, czyli zrozumiałem, że pandemia to było to, że baliśmy się oddychać, potem ją troszeczkę odwołują i zaczyna się konflikt, napaść na Ukrainę. I wtedy też powiedziałem mojej córce: Monika, ludzie będą z Polski uciekać, kieruj się na Rumunię i Bułgarię.

Ale czy ucieczka będzie konieczna? W dalszej części wywodów jasnowidza z Człuchowa słyszymy:

Poza tym, co ważne w tamtym roku, kiedy zastanawiałem się nad dalszym ciągiem, co będzie w Polsce, wtedy mówiłem o tym wąskim pasku odciętym od reszty kraju na wschodniej granicy, ale powiedziałem, że później kojarzy mi się część Polski wyludniona. Poza tym powiedziałem, że Polska będzie podzielona na trzy. Mówiłem także o tym, że rząd zrzuci z siebie władzę. Póki co rząd w jak najlepsze sobie rządzi, nic takiego nie ma miejsca, ale spokojnie czekamy, zobaczymy, co będzie się dalej działo. Kiedy skupiam się na temat obecnej sytuacji, pewne rzeczy mi nie pasują. Nie mam takiego poczucia, żeby miało się w Polsce wydarzyć coś takiego, że mielibyśmy natychmiast stąd uciekać

– kwituje Krzysztof Jackowski.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij