×

Jaskier i Yennefer z Wiedźmina piją polskie „eliksiry”. Ich reakcje rozbawią Cię do łez!

„Jestem prawie pewien, że to jest trucizna”, czyli o tym, jak Jaskier i Yennefer piją polski alkohol (i nie tylko). To kolejny materiał promocyjny „Wiedźmina”, w którym Joey Batey i Anya Chalotra wcielają się w jedne z głównych ról. Jak spodobała się aktorom wódka z pieprzem albo sok z ogórków? Co podbiło ich serca?

Jedno jest pewne – lekko nie było. Aktorzy zatęsknili nawet za herbatą. Filmik trochę bawi, a trochę zaczyna się im współczuć…

Jaskier i Yennefer piją polskie „eliksiry”

Netflix słynie z nietypowych i bardzo pomysłowych akcji promocyjnych. Serial „Wiedźmin” zyskał ogromną popularność i zajął 3 miejsce wśród najpopularniejszych seriali w USA.

Jak wiadomo, serial powstał w oparciu o sagę polskich książek, napisanych przez Andrzeja Sapkowskiego. „Wiedźmina” pokochali również Polacy . A czy może istnieć lepszy sposób promocji, niż podanie aktorom polskich „eliksirów”?

Reakcje aktorów są rozbrajające. Słowo „wódka” pada dość często, chociaż nie wszystkie napoje, których miała spróbować para aktorów, mają dodatek alkoholu.

Czy Jaskier i Yennefer pokochali sok z ogórków, syrop z cebuli i miodu albo Amol, który – jak powszechnie wiadomo – jest u nas lekiem na wszystko?

Pracownia alchemika

Joey i Anya się nie poddawali, ale łatwo nie było. W filmiku padały bardzo zabawne komentarze.

 To smakuje jak stopy

Czuję, że tym się upiję

Wódka to zdecydowanie eliksir wszechświata

Joey przybrał inną technikę niż Anya. Postanowił wszystko wąchać, zanim spróbuje. Są jednak rzeczy, na które nie mógł się przygotować…

Co – według aktorów – okazało się najbardziej „wiedźminowe”, a co zasmakowało im najbardziej? Zobaczcie sami, jakie były ich reakcje:

Źródła: YouTube.com, www.wprost.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube.com

Polecane

Może Cię zainteresować