×

Z ostatniej chwili: Były piłkarz Lechii Gdańsk, Jarosław B. zatrzymany przez policję

Jarosław B. zatrzymany! Jak udało się ustalić, były piłkarz i partner zmarłej Anny Przybylskiej został oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym. Radio RMF FM podaje, że policję o sprawie poinformowała 20-letnia kobieta, która miała spotkać się ze sportowcem w jednym z sopockim hoteli, gdzie doszło do przestępstwa. Na razie prokuratura nie zdradza żadnych szczegółów.

Czy mogło dojść do wykorzystania młodej kobiety? Zatrzymanie Jarosława B. może na to wskazywać

RMF FM dotarło do informacji, z której wynika, że młoda kobieta spotkała się z byłym piłkarzem. Dowodem w tej sprawie są nagrania z hotelowego monitoringu. Do opinii publicznej śledczy przekazali informację o zatrzymaniu Jarosława B.

Nie są znane szczegóły sprawy. Jedynie Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w rozmowie z Fakt24 potwierdziła, że Jarosław B. został zatrzymany

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. Trwają czynności z zatrzymanym. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania

Jarosław B. doczekał się trójki dzieci ze zmarłą Anną Przybylską. Był piłkarzem Lechii Gdańsk. Czekamy na dalsze wyjaśnienia w tej sprawie.

Może Cię zainteresować

zamknij