×

Będąc w ciąży po raz drugi, walczyła z rakiem. Dzień po urodzeniu bliźniąt młoda mama umarła

Jamie Snider z Kaliforni pokonała raka podczas ciąży z bliźniakami. Dzień po porodzie kobieta zmarła z powodu niewydolności serca.

Jamie dzielnie walczyła z rzadką formą szyjki macicy jednocześnie będąc w ciąży z bliźniętami.

16 marca kobieta wydała na świat bliźniaki, niestety, następnego ranka doszło do zatrzymania akcji serca i kobieta zmarła.

Jamie już wcześniej wygrała z rakiem. Podczas choroby straciła jajnik, więc wiadomość o ciąży była kompletnym zaskoczeniem.

Mama dwóch córek z radością oczekiwała przyjścia bliźniąt na świat. Mimo powrotu nowotworu, walczyła z uśmiechem i optymistycznie spoglądała w przyszłość.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=744458382270277&set=pb.100001183657853.-2207520000.1490524928.&type=3&theater

„Jutro będzie wspaniały dzień. Bóg przez cały czas był po mojej stronie. Wszystkie modlitwy i miłość sprawiły, że jest dobrze. Życzcie mi szczęścia. Jutro cesarskie cięcie, a zaraz po tym naświetlanie. Dam radę. Dziękuję Boże, za siłę w tych trudnych czasach.” – napisała Jamie na swoim Faceoboku dwa dni przed śmiercią

Choć bliźnięta, Camila i Nico, przyszły na świat 33 tygodnie wcześniej, rodzina poinformowała, że z maluchami wszystko jest w porządku.

Ojciec dzieci mieszka z New Jersey i tam trafi cała czwórka.

Dzielna Jamie przegrała nierówną walkę z chorobą. Rodzina znajduje pocieszenie w dzieciach, które jak twierdzą, do złudzenia ją przypominają.

„Mama jest już w chmurach. Bliźniaki wyglądają jak mama – mają szeroki uśmiech i podobny nos.” – powiedziały córki Jamie

Może Cię zainteresować