×

Jedzie do szpitala, aby poznać wnuczkę. Na miejscu orientuje się, że córka cały czas go okłamywała

James Keleman przez całe swoje życie był otoczony wyłącznie kobietami. Miał dwie siostry, później cztery córki, dlatego kiedy najstarsza z nich zaszła w ciążę, wcale nie krył się z tym, że marzy o wnuku…

Okazało się jednak, że pozostanie w dalszym ciągu jedynym mężczyzną w swojej rodzinie. Miał zostać bowiem dziadkiem dziewczynki. Najbardziej cieszył się tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że pierwsza wnuczka urodzi się w jego urodziny.

I tak rzeczywiście się stało!

Gdy nadszedł dzień jego urodzin, córka zatelefonowała, informując go, że właśnie zmierza do szpitala, bo zaczął się poród. James nie myśląc wiele, ruszył na miejsce, aby być przy córce i jak najszybciej poznać swoją pierwszą wnuczkę.

Kiedy tam dotarł, od razu zauważył, że coś jest nie tak… Córka mimo że wykończona porodem, patrzyła na niego z dziwnym uśmieszkiem. Dopiero po chwili zorientował się, o co chodzi.

Rodzina przez całą ciążę okłamywała go!

Dziecko, które przyszło na świat było chłopcem, a nie dziewczynką tak, jak wszyscy mu wmawiali. To pierwszy chłopiec w tej rodzinie od pokoleń. Był to więc najwspanialszy prezent, jaki James mógł dostać na urodziny, choć nie jedyny…

Córka wraz z mężem postanowili, że na drugie imię chłopiec otrzyma James.

Wspaniała niespodzianka, prawda?

Polecane

Może Cię zainteresować