×

Jak wyglądały zaręczyny Lewandowskich? Ania zdradziła szczegóły

Jak wyglądały zaręczyny Lewandowskich? Na to pytanie w końcu odpowiedziała żona utalentowanego piłkarza. Okazuje się, że „Lewy” wybrał bardzo romantyczny moment. Do tej pory niewiele osób o tym wiedziało.

Prywatność córek

Anna i Robert Lewandowscy odnieśli ogromną karierę w świecie sportu. Oboje na swoim koncie mają nie lada osiągnięcia. Pomimo tego nie zrezygnowali z założenia rodziny. Blisko cztery lata temu na świat przyszła ich pierwsza córeczka, Klara. Natomiast w zeszłym roku Lewandowscy powitali swoją drugą córkę, Laurę.

Obie dziewczynki wniosły do ich domu ogrom szczęścia. Widać po zdjęciach i nagraniach, którymi Ania, jak i Robert chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Niemniej jednak oboje zawsze bronią prywatności swoich córek i starają się nie pokazywać ich twarzy. Dlaczego?

Po pierwsze – ze względów bezpieczeństwa. Po drugie – chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: „mama, chcę, żebyś mnie pokazywała”, zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię

– powiedziała w wywiadzie dla Sportowych Faktów Anna Lewandowska.

Oprócz publikowania zdjęć i filmików z prywatnego życia, Lewandowscy chętnie odpowiadają na liczne pytania od swoich fanów. Trenerka dodatkowo porusza również inne tematy związane z jej małżeństwem. Ostatnio zdradziła, jak wyglądały ich zaręczyny!

Jak wyglądały zaręczyny Lewandowskich
Instagram

Jak wyglądały zaręczyny Lewandowskich?

Anna i Robert od długich, czternastu lat tworzą udany związek. Poznali się w 2007 roku, gdy „Lewy” był piłkarzem Znicza Pruszków. Na kolejny etap weszli w 2011 roku, a ich zaręczyny odbyły się na rajskich Malediwach. Jednakże do tej pory oboje nie ujawniali szczegółów tego wyjątkowego dnia. Aż do teraz!

Podczas ostatniego Q&A na InstaStory, jeden z internautów zapytał Lewandowską, jak wyglądały jej zaręczyny. W odpowiedzi mógł przeczytać, że Robert wybrał naprawdę romantyczny moment.

Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie

– napisała Ania.

Instagram

Ich ślub odbył się 22 czerwca 2013 roku. W zeszłym roku w Dzień Dobry TVN Ania podsumowała swoje siedmioletnie małżeństwo. Okazuje się, że Lewandowscy są skromni w robieniu sobie wzajemnych prezentów:

My tak naprawdę nie dajemy sobie często takich prezentów. Skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mój mąż zawsze wręcza mi ogromny bukiet kwiatów i to jest dla mnie naprawdę bardzo dużo. To jest małżeństwo, miłość, dwójka dzieci…

Anna i Robert Lewandowscy razem z córkami przez większą część roku mieszkają w Monachium. Para ma również mieszkanie w Warszawie i piękny dom na Mazurach.

Jak wyglądały zaręczyny Lewandowskich
Instagram

Jak Ania Lewandowska podsumowała małżeństwo z Robertem?

Źródła: stylzycia.radiozet.pl, obcas.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij