×

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym widać twarze obu córek!

Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek! Na ten moment od lat czekali wszyscy fani celebrytki. Co przekonało gwiazdę do podzielenia się zdjęciem, zdradzającym tożsamość jej dzieci?

Prywatność ponad wszystko

Anna Lewandowska bez dwóch zdań jest jedną z najmocniej dbających o prywatność gwiazd polskiego show biznesu. Choć na jej instagramowym koncie codziennie pojawiają się zdjęcia oraz relacje pokazujące życie rodziny Lewandowskich, to i tak Anna zręcznie unika zbytniego dzielenia się sprawami osobistymi. Gdy niedawno na jej profilu ukazały się wzruszające zdjęcia w towarzystwie babci Joli, fani byli zachwyceni. Być może właśnie dlatego celebrytka postanowiła pójść o krok dalej i pokazać swoim fanom do tej pory skrywane twarze córek.

Wcześniej żona Roberta Lewandowskiego dzieliła się już zdjęciami swoich dzieci, ale zawsze dbała o to, aby ich twarze nie były w pełni widoczne. Pokazywała profil twarzy Klary, a na zdjęciach, na których dzieci pozowały przodem do obiektywu, w miejscu ich twarzy wklejała zabawne emotikony. Trudno powiedzieć, co sprawiło, że Lewandowska zdecydowała się zaprezentować swoje dzieci w pełnej okazałości, ale na pewno udało się jej zaspokoić narastającą od wielu miesięcy ciekawość internautów. Anna Lewandowska opublikowała na InstaStory fotografię, na której Klara daje buziaka swojej młodszej siostrze. Na zdjęciu wyraźnie widać, że obie dziewczynki są niezwykle podobne do mamy. Pod zdjęciem Lewandowska zamieściła podpis: „Full happines” (ang. pełnia szczęścia).

Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek 5
Instagram
Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek
Instagram

Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek

Wszystko wskazuje na to, że fotografia została wykonana w jadalni, ponieważ w tle widać stół z marmurowym blatem oraz białą zastawę. Z pewnością publikacja zdjęcia przedstawiającego twarze dzieci Lewandowskiej to duże zaskoczenie dla wszystkich internautów. Do tej pory byli bowiem przyzwyczajeni do tego, że celebrytka chroni swoją prywatność. Należy również pamiętać, że nawet publikacja zdjęć częściowo zasłaniających twarz nie gwarantuje zachowania anonimowości. Współcześnie istnieje wiele programów komputerowych, które poprzez interpolację umożliwiają odtworzenie brakujących fragmentów fizjonomii.

Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek 3
Instagram

Mają wszystko, o czym marzą dzieci

Jakiś czas temu Anna Lewandowska opublikowała na swoim profilu zdjęcia pokazujące, bawiące się razem dziewczynki. Laura siedziała wówczas na kolanach Klary. Dzieci razem huśtały się na huśtawce. Zdjęcia publikowane przez Lewandowską bardzo często stają się obiektem długotrwałych dyskusji. Fani zawsze zwracają uwagę na tło fotografii, bo właśnie z niego można wyczytać, co obecnie dzieje się w najpopularniejszej rodzinie polskiego show biznesu.

Anna Lewandowska dba o to, aby jej córki rozwijały się jak najlepiej już od najmłodszych lat. Klara miała już możliwość wykonywania eksperymentów chemicznych oraz uczestniczyła w lekcji anatomii. Dziewczynka posiada również miniaturową replikę Bentleya, wartą 800 – 1000 złotych.

Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek 4
Instagram
Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek 6
Instagram

Anna Lewandowska o swojej diecie bez cukru

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij