×

Elvis poznał ją, gdy miała 14 lat. Dzisiaj Priscilla ma już 73 i nie wygląda na swój wiek

Priscilla Presley była miłością życia Elvisa Presley’a. Króla rock’n’rolla poznała, kiedy miała zaledwie 14 lat. Niestety nie było im dane długo cieszyć się małżeńskim szczęściem. Dzisiaj Priscilla ma już 73 lata, ale wygląda zdecydowanie młodziej niż jej rówieśniczki.

Poznali się w Niemczech

Historia ich miłości oburzała część opinii społecznej. Wszystko dlatego, że król rock’n’rolla poznał swoją przyszłą żonę, kiedy miała zaledwie 14 lat. Sam był od niej o 10 lat starszy. Ich romans rozpoczął się, kiedy Priscilla mieszkała w Niemczech razem ze swoją matką i ojczymem.

Kiedy Elivs wrócił do Stanów Zjednoczonych, nie zapomniał o Priscilli. Utrzymywali kontakt telefoniczny, a rodzice przyszłej żony Elvisa pozwalali jej od czasu do czasu na wyjazd do USA. Ostatecznie przeprowadziła się tam, kiedy była pełnoletnia. W 1966 roku Priscilla i Elvis wzięli ślub.

To do niej należało serce króla rock’n’rolla

Elivs nie zawsze był wierny Priscilli i zdarzyło mu się kilka romansów. Jednak Presley była jedyną kobietą, która wyszła za niego za mąż i dała mu dziecko. Małżeństwo skończyło się zaledwie po 6 latach, ale Elvis nie wziął już ponownie ślubu, a para do końca życia gwiazdora utrzymywała przyjacielskie stosunki.

Postawiła na karierę aktorską

Presley nie zrezygnowała z nazwiska męża po rozwodzie. Jednak nie pozwoliła, żeby ludzie zapamiętali ją jedynie jako „byłą żonę króla rock’n’rolla”. Swoich sił próbowała w aktorstwie i udało jej się zagrać w kilku głośnych produkcjach. Te najbardziej znane to z pewnością filmy z serii „Naga broń”, w których zagrała u boku Leslie Nielsena, legendy produkcji komediowych.

Była żona Elvisa nie skupiła się wyłącznie na rozwoju kariery aktorskiej. Presley jest aktywną bizneswoman – założyła Elvis Presley Enterprised, która zamieniła Graceland w jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w USA. Priscilla działa także w kontrowersyjnym kościele scjentologicznym.

Ostatnio pozowała fotoreporterom

Obecnie 73-letnia już Presley, rzadko bywa „na salonach”. Mimo to, ostatnio można było zobaczyć ją podczas wydarzenia zorganizowanego przez „The Humane Society of the United States”, gdzie chętnie pozowała reporterom. Musimy przyznać, że nie powiedzielibyśmy, że jest już po siedemdziesiątce.

Uważacie, że Priscilla wygląda na swój wiek?

Może Cię zainteresować

zamknij