×

Samolot Elvisa Presleya został wystawiony na sprzedaż! Jego wnętrze jest oszałamiające

Elvis Presley był znany nie tylko jako ze swojej genialnej muzyki, ale również z tego, w co się ubierał na co dzień- mało kto nosił na sobie niebieskie, zamszowe buty! Zawsze elegancki artysta uwielbiał piękne wykończone meble, a najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów jest wygląd wnętrza jego prywatnego samolotu…

W 1962 roku Elvis kupił sobie prywatny samolot, Lockheed Jetstar, którego wystrój sam zaprojektował. Oprócz pięknie zabudowanego, drewnianego wnętrza , nowy nabytek piosenkarza wyposażony był w dywanik i czerwone, aksamitne fotele. Wszystko razem dawało niepowtarzalny efekt!

Dzisiaj, po śmierci Elvisa, samolot trafił na aukcję. Fani Króla rock and rolla mogą licytować jedyny w swoim rodzaju samolot, którego projektantem wnętrza był sam Elvis Presley.

Piosenkarz dzielił czerwony odrzutowiec z tatą, Vernonem Presleyem, ale po śmierci Króla, samolot został porzucony i już od ponad 30 lat stoi na placu w Nowym Meksyku.

Ten prywatny nabytek jest sam w sobie wyjątkowy, ale poczekaj, aż zobaczysz, jak wygląda jego wnętrze!

Ściany zdobi boazeria, podłogi pokryte są czerwonym dywanem, a krzesła obite są oszałamiającym odcieniem czerwonego aksamitu.

Dodatkowo samolot jest wyposażony w mały pokój dzienny, zabytkowy telewizor i zestaw do parzenia kawy, któreyzostał umieszczony bezpośrednio w aksamitnym podłokietniku.

Za salonem znajduje się… mała kuchnia!

Spójrz na tę starą kuchenkę mikrofalową. Wyobrażasz sobie, że Elvis podgrzewał w niej masło orzechowe, banana i kanapki z bekonem?! Niestety, prawdopodobnie już nie funkcjonuje, ale trzeba przyznać, że to bardzo ciekawy antyk.

I na koniec oszałamiająca łazienka! Oczywiście, nie mogło tutaj zabraknąć czerwonych, aksamitnych zasłon.

A Ty co byś powiedział na lot samolotem, który niegdyś należał do samego Elvisa Presleya? Wiele byśmy dali za to, aby chociaż móc zwiedzić jego wnętrze.

Może Cię zainteresować

zamknij