×

Córka Elvisa Presley’a długo nie pokazywała się publicznie. Wygląda niekorzystnie

Każdy zna Elivsa Presleya. Król muzyki był niezwykle utalentowanym artystą. Ludzie na całym świecie byli, i nadal są, zachwyceni muzyką artysty, który przyszedł dna świat w 1935 roku. I choć dzisiaj ikony rock-and-rolla nie ma już z nami (zmarł 16 sierpnia 1977), zapisał się w pamięci wielu ludzi na całym świecie na zawsze. Muzyka to jednak nie wszystko, co pozostawił po sobie artysta. W 1967 roku Elivs poślubił Priscillę Beaulieu, która rok później urodziła córkę – Lisę Marie Presley. Dzisiaj Lisa jest już dorosłą kobietą, która ma na swoim koncie wiele trudnych doświadczeń. Doświadczeń, które odbiły się na jej zdrowiu psychicznym, a tym samym wyglądzie zewnętrznym.

Życie Lisy Marie Presley nie było usłane różami

Lisa Marie Presley miała niespełna 10 lat, kiedy jej utalentowany ojciec zmarł. Jakby tego było mało, jako młoda dziewczyna była wykorzystywana seksualnie przez nowego partnera matki. Wstrząsająca informacja wyszła na jaw dopiero kilka lat temu. Do tego wszystkiego dochodzą nieudane małżeństwa Lisy – gwiazda była aż czterokrotnie zamężna, ale z żadnym z tych mężczyzn nie udało jej się ułożyć życia. Ciężkie doświadczenia życiowe przyczyniły się do tego, że gwiazda zaczęła sięgać po narkotyki, od których szybko się uzależniła. Ostatecznie podjęła jednak walkę z nałogiem – na początku tego roku paparazzi przyłapali ją pod kliniką. Była wtedy w bardzo złym stanie.

Wszystko to odbiło się na jej zdrowiu psychicznym, przez co kilkukrotnie wylądowała już w szpitalach psychiatrycznych.

Lisa Marie Presley straciła fortunę

Szacuje się, że Lisa Marie Presley odziedziczyła po ojcu około 100 milionów dolarów. Dzisiaj po ogromnej sumie pieniędzy pozostało już niewiele. Przyczynił się do tego m.in. manager kobiety, Barry Siegel, a także nieudana inwestycja w produkcję „American Idol”, która zbankrutowała. Według medii Lisa ma dziś na swoim koncie zaledwie 14 tys. dolarów.

Dzisiaj córka Elvisa Presleya ma już 51-lat i nie wygląda dobrze

51-letnia Lisa nie pokazuje się już na salonach. Ciężko było ją również spotkać na ulicach Nowego Jorku, aż do teraz… Piosenkarka była widziana w ostatnim czasie w Dylan’s Candy Bar na Manhattanie, a jej zdjęcie obiegło sieć. Niektórzy posunęli się nawet do stwierdzenia, że w niczym nie przypomina już siebie sprzed lat.

Nie da się ukryć, że wygląd Lisy Marie Presley pozostawia dzisiaj wiele do życzenia. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że w jej życiu jak najszybciej się wszystko ułoży.

Może Cię zainteresować

zamknij