×

Jak Karolina Małysz poznała męża? Fani córki skoczka są zaskoczeni!

Jak Karolina Małysz poznała męża? To pytanie przez pewien czas nurtowało wiele osób. Wszystko dlatego, że zarówno żona Adama Małysza, jak i jego córka zyskały w ostatnim czasie olbrzymi rozgłos. Iza wzięła udział w popularnym show „Taniec z Gwiazdami”, a Karolina niedawno wyszła za mąż. Teraz córka „Orła z Wisły” zdradziła, jak do tego doszło.

Zainteresowanie Izą i Karoliną Małysz

Karolina i jej wybranek bardzo długo strzegli jakichkolwiek szczegółów na temat ceremonii ślubu i jej terminu. Nie przeszkadzało to jednak mediom w ciągłym drążeniu tematu. W końcu mocno interesował miliony Polaków. To, że Karolina wychodzi za mąż, było pewne od dawna. W końcu już od jakiegoś czasu była zaręczona z Kamilem. Ostatecznie na jaw wyszło, że córka „Orła z Wisły” bierze ślub z początkiem września. Od tego czasu minął już miesiąc, a media wciąż podsycają zainteresowanie tą parą, która właśnie teraz spędza czas w podróży poślubnej.

Karolina Małysz wzięła ślub
Instagram

Karolina Małysz prowadzi profil na Instagramie, na którym regularnie zamieszcza posty. Obserwuje go już ponad 28 tysięcy użytkowników. Kilka dni temu postanowiła przeprowadzić krótkie Q&A. Fani natychmiast zasypali ją pytaniami. Jak się okazuje, córka „Orła z Wisły” musiała ostatecznie usunąć box do kontaktu z nią, bo nie była w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Młoda kobieta nie bała się odpowiedzi na żadne z nich. Oczywiście tematem numer jeden był ślub.

Jak Karolina Małysz poznała męża?

Obserwatorów interesowała nie tylko sama ceremonia i przygotowania do niej, ale również relacja Karoliny i jej męża. Pytania były naprawdę szczegółowe i bardzo osobiste. Jedno z nich dotyczyło poznania pary. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich.

Jak się okazało, Karolina i jej mąż poznali się już w czasach przedszkolnych!

Jak Karolina Małysz poznała męża
Instagram

Wychodzi więc na to, że ta dwójka zna się już od prawie 20 lat! Z kolei parą są już od 8 lat. Zważywszy na to, że Karolina ma 24 lata, jest to bardzo długi okres.

Źródła: www.instagram.com, sport.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij