×

Jak dzisiaj wygląda Alicja Walczak z pierwszego „Big Brothera”?

Jak dzisiaj wygląda Alicja Walczak? Brała udział w pierwszym „Big Brotherze”, potem pozowała na ściankach, udzielała wywiadów, zagrała nawet w filmie. Ale po pewnym czasie po prostu zniknęła z mediów. Jak potoczyły się jej losy?

Brała udział w pierwszym „Big Brotherze”

W 2001 r. do Domu Wielkiego Brata wprowadzili się pierwsi uczestnicy. 12 obcych sobie osób, zamieszkało pod jednym dachem. Kamery śledziły każdy ich ruch. Co ciekawe, miliony Polaków chciały oglądać to, co się dzieje pomiędzy uczestnikami. Program TVN okazał się hitem, a niektórzy uczestnicy w ekspresowym tempie zyskali popularność.

Jedną z gwiazd pierwszej edycji „Big Brothera” była Alicja Walczak. Karierę rozpoczynała jako modelka. W wieku 22 lat wyjechała za granicę i przez kilkanaście lat pracowała na międzynarodowych wybiegach. Ostatecznie Walczak postanowiła przejść ze świata modelingu do reality show. W „Big Brotherze” zakwalifikowała się do finałowej czwórki.

Było to swoistym eksperymentem. Było w nas dużo spontaniczności, mimo że czuliśmy się tam dość dziwnie, bo nigdy wcześniej nikt z nas nie znajdował się pod stałą obserwacją kamer. Zresztą nie wiedzieliśmy wtedy o obecności niektórych z nich, np. tej z noktowizorem, która obserwowała nas w nocy

– wspominała Walczak w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

Udział w programie przyniósł chwilową popularność Alicji. Uczestniczyła wtedy w różnych wydarzeniach branżowych, brała udział w pokazach mody. Udzielała wywiadów, w których podkreślała, że nie żałuje udziału w reality show.

To było ciekawe doświadczenie, dzięki któremu mogłam lepiej poznać samą siebie. Poza tym nadal jestem rozpoznawalna i spotykam się z serdeczną reakcją ludzi

– wyznała.

Jak dzisiaj wygląda Alicja Walczak?

Dziś Alicja Walczak ma 54 lata i jest kobietą po przejściach. Przeżyła poważny wypadek samochodowy, musiała także także zmierzyć się z rakiem. Z tego starcia wyszła zwycięsko.

Zostałam też cudownie uzdrowiona z choroby nowotworowej, na którą zmarł mój tata. Chodzi o raka drobnokomórkowego płuc. Ostatnie badania, które robiłam rok temu, potwierdziły, że w moim przypadku wszystkie guzki się cofnęły. Miałam osobisty kontakt z Jezusem, który powiedział, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych

– wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Walczak skończyła trzy fakultety, a swoje życie zawodowe ostatecznie związała ze sztuką. Prace Walczak można podziwiać na Instagramie. Profil gwiazdy „Big Brothera” obserwuje ponad cztery tysiące osób. Choć minęło wiele lat, piękna uczestniczka „Big Borthera” nadal ma wielu fanów.

Fotografie: Instagram: Alicja Walczak (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij