×

„Jak być dobrą żoną w sypialni?”. Ta szokująca audycja pojawi się w Radiu Maryja

Radio Maryja znowu szokuje. Tym razem chodzi o tytuł audycji, która znajdzie się w ramówce radiostacji. “Jak być dobrą żoną w sypialni?” – taką nazwę będzie nosić nowe słuchowisko. Wychodzi na to, że toruńska rozgłośnia tym razem postanowiła edukować Polki w sferze seksualnej.

W sieci zawrzało, chociaż tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, czego konkretnie po tej audycji można się spodziewać. Opis programu nie rozwiewa wątpliwości:

“Danuta Sobol, prowadzi rekolekcje dla żon, małżonków z mężem Piotrem”

Premiera za miesiąc

Kontrowersyjna audycja zostanie wyemitowana za niecały miesiąc. Słuchacze będą mogli dowiedzieć się “Jak być dobrą żoną w sypialni” już 11 grudnia o godz. 21.30. Słuchowisko ma być częścią rekolekcji zatytułowanych “Audycje dla małżonków i rodziców”, które organizuje radiostacja. Program poprowadzi małżeństwo, Danuta i Piotr Sobol.

Krytyczne komentarze

Nie trzeba było długo czekać na komentarze oburzonych internautów. Pod utworzonym wydarzeniem na Facebooku pojawiło się wiele głosów zniesmaczonych samą ideą. Internauci pytali również czy radiostacja planuje wyemitowanie takiej samej audycji tylko skierowanej do mężów. “A gdzie audycja dla mężczyzn jak być dobrym mężem w sypialni?” – pyta jedna z internautek. Z kolei inni wyśmiewają cały pomysł przedrzeźniając tytuł. “Ja czekam na „Jak być dobrą żoną na tylnej kanapie Seicento” – zaznacza kolejny internauta.

Uwłacza kobiecie

Tytuł programu nie spodobał się także ekspertom, którzy uważają, że takie postawienie sprawy uwłacza kobietom i stawia je w gorszej pozycji.

Mnie tytuł tej audycji kojarzy się bardzo negatywnie. Uważam, że jest poniżający dla kobiet – podsumowuje w rozmowie z portalem onet.pl Arkadiusz Brodziński, toruński lider stowarzyszenia Polska Laicka i dodaje: – Mamy jednak równouprawnienie, a tu wygląda to tak, jakby jedna strona relacji małżeńskiej miała się w jakiś szczególny sposób dostosowywać do drugiej strony.

A wy co sądzicie o tego typu audycjach? Myślicie, że „Jak być dobrą żoną w sypialni?” okaże się hitem?

Może Cię zainteresować