×

Jasnowidz Jackowski przewidział nowe obostrzenia i nie tylko! Co nas czeka?

Znany jasnowidz ma nową niepokojącą wizję na temat pandemii. Krzysztof Jackowski przewidział nowe obostrzenia, ale nie tylko to czeka nas w najbliższych dniach. „W tym roku nie będzie tak lekko” – mówi.

Pandemia przybierze na sile

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa, który prężnie rozwija swoją działalność wróżbity w Internecie. Za pomocą platformy YouTube na żywo transmituje swoje przepowiednie. W tym czasie gromadzi przed ekrany wielu użytkowników. Choć część z nich jego przepowiednie traktuje z przymrużeniem oka, niektórzy są pewni, że wszystko się sprawdza.

Jedno jest pewne – Jackowski mrozi krew w żyłach Polaków za każdym razem, gdy wchodzi na wizję. Niestety ostatnim razem słynny wróżbita również nie miał dobrych wieści. Tym razem znów mówił o zagrożeniu, którym jest koronawirus.

Według jego słów, pandemia zacznie się rozwijać jeszcze bardziej.

Rząd mówi, że do końca tego miesiąca zacznie luzować. Pod tym względem tak się zastanawiam, zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego. Nagle zaczną się przyrosty. Rząd w najbliższym czasie zacznie się zachowywać w taki sposób, że zacznie wszystko ignorować, co jest protestem. Nawet te protesty, co się teraz zaczęły, będą przez rząd ignorowane. Rząd nie zrobi w tym żadnego radykalnego kroku. Będzie to bagatelizował

– mówi Krzysztof Jackowski.

Jackowski przewidział nowe obostrzenia

Jasnowidz z Człuchowa jest zaniepokojony tym, co ma wydarzyć się w najbliższym czasie. Jego zdaniem, mocno odczujemy skutki kolejnych decyzji rządu. Uważa, że ten rok nie będzie należał do najłatwiejszych:

W tym roku nie będzie tak lekko i nawet jeśli obostrzenia ustąpią, bo na pewno rząd, jeżeli chodzi o restauracje, odpuści, żeby się nie kompromitować, powstaną takie restrykcje dla właścicieli restauracji, dyskotek, że będziemy to czuć.

Ale nie tylko nowymi zmianami i restrykcjami powinniśmy się martwić. Dodatkowo łamanie przepisów będzie surowo karane:

Dziś noszenie maseczki wręcz nie podlega dyskusji. W tamtym roku podlegało i dużo osób tego nie przestrzegało. Przepisy w tym kierunku będą się coraz bardziej wyostrzały i będą bezdyskusyjnie.

Co myślicie o nowej przepowiedni jasnowidza Jackowskiego?

Źródła: www.radiozet.pl, www.plotek.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij