×

Jackowski zdradził właśnie, kiedy przyjdzie wiosna. Ostrzegł jednak przed latem

Krzysztof Jackowski przewidział właśnie nadejście wiosny oraz to, jak będzie wyglądało lato. Jednakże na swoim ostatnim nagraniu poinformował, że 2020 rok nie będzie najlepszy.

Sytuacja na świecie nie będzie najlepsza

Krzysztof Jackowski już przepowiadał, co ma się stać w 2020 roku. Jednak w trakcie streama 15 stycznia opisał dokładniej, co ma się zdarzyć w Europie oraz na świecie. Uważa, że Rosja zmieni politykę na bardziej pro-amerykańską, jednakże dojdzie do konfliktu. I to konfliktu zbrojnego na terenie Polski. Bliski Wschód ma zostać całkowicie ogarnięty wielką wojną i wszystko to przez prowokacje amerykańskie. Francję z kolei czeka mała rewolucja. Nie będzie bardzo gwałtowna, jednak zmieni układ polityczny. Kraj ma stać się dodatkowo przeciwnikiem UE, a nawet opuścić jej struktury. Oznacza to, że równowaga w Europie zostanie zachwiana.

Jeśli chodzi o Polskę to rząd PiS-u ma konfliktować się z Unią Europejską i bardziej stanowczo stawiać na decyzje podejmowane wewnątrz kraju. Polska powinna się także zastanowić na lepszym doborem sojuszników, bo wsparcie USA może być niepewne. Jako przykład przedstawił sytuację Kurdów, którzy zostali porzuceni przez amerykanów na rzecz Turcji. W swojej wizji zobaczył, że jakiś polityk z Polski popełni samobójstwo.

Jasnowidz ma problemy z sercem

W trakcie swojego nagrania Krzysztof Jackowski poinformował, że ma spore problemy zdrowotne. Chodzi o układ krwionośny oraz serce. Jak mówił na nagraniu, póki co jest lepiej i liczy na poprawę swojego stanu.

Jackowski przewidział nadejście wiosny

Według słów Jackowskiego, który odpowiedział na pytanie dziennikarzy Super Expressu, wiosna nadejdzie już wkrótce. Dokładniej w połowie lutego! Już wtedy mają pojawiać się pierwsze przebłyski cieplejszej pogody oraz przyroda zacznie się budzić do życia. Biorąc pod uwagę, że już w styczniu pojawiły się pierwsze grzyby, trudno nie dać wiary słowom jasnowidza.

Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni

Czyżby czekało nas bardzo nieprzyjemne lato i zaskakująca wiosna?

Źródła: www.planeta.pl, nczas.com, www.se.pl, pomorska.pl
Fotografie: Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij