×

Zodiakalne raki to najbardziej uczuciowi kochankowie

Zodiakalne raki są bardzo uczuciowe, a jednocześnie nieprzewidywalne. Jakie jeszcze tajemnice skrywają osoby należące do czwartego w kolejności znaku zodiaku?

Jakie są zodiakalne raki?

Astrologiczne Raki to osoby urodzone pomiędzy 21 czerwca a 22 lipca. Rak należy do znaków przypisanych do żywiołu Wody. Jego patronem jest Księżyc oraz Jowisz. Jest to najbardziej wrażliwy znak z całego zodiaku, którego cechuje wielka emocjonalność. To doskonały materiał na partnera. Bardzo przywiązuje się do ukochanego i czerpie najwyższą przyjemność z okazywania uczuć przez dotyk.

Ponadto raki są bardzo lojalne – dla swoich bliskich zrobiłyby wszystko. Nie są wojownikami, ale doskonale wiedzą, jak zawalczyć o swoją rodzinę. Dla swoich przyjaciół są gotowi wskoczyć w ogień. Dlatego też bywają przesadnie zazdrośni, bo bardzo zależy im na drugiej osobie. W momencie, kiedy czują się zagrożeni, ze wszelkich sił chronią tego, co należy do nich. Jednakże kto raz je zrani, ten więcej nie doświadczy wielkiej miłości i dobroci z ich strony.

Osoby spod znaku raka są podatne na fazy Księżyca. Nigdy więc nie wiadomo, w jakim nastroju zastaniemy Raka danego dnia. Jednocześnie nie muszą one nic nikomu udowadniać – chętnie podkreślają swoją indywidualność i nie wtapiają się w tłum.

Zodiakalne raki
Pixabay

Najbardziej uczuciowi kochankowie

Rak zawsze podąża za głosem serca. Te osoby to najbardziej wrażliwi kochankowe – opiekują się swoimi bliskimi w taki sposób, w jaki nie potrafi tego zrobić nikt inny. Posiadają matczyne serce i kobiecą intuicję, a to sprawia, że troszczą się o innych bardziej niż o siebie.

Astrologiczne Raki łatwo się zakochują. Nieustannie fantazjują o stworzeniu romantycznego związku. Nie potrafią odnaleźć się w zwykłej rutynie. Pragną miłosnej historii, która swoim scenariuszem przypominałaby hollywoodzką produkcję. Jak już do kogoś się przywiążą, to nie odpuszczą. Dlatego planami wybiegają na przód – wyobrażają sobie swój ślub, dzieci i dom stworzony z ukochaną osobą.

Raki stwarzają wokół siebie przyjazną atmosferę. Przy nich można poczuć się naprawdę komfortowo. Ludzie z łatwością zwierzają się im ze swoich osobistych problemów. Wrodzona mądrość czyni ich świetnymi słuchaczami i doradcami. Mają bardzo poetycką duszę.

Zodiakalne raki
Pixabay

Największe wady Raków

Jednakże relacje z Rakami nie zawsze należą do łatwych. Nie znoszą one, gdy ktoś im rozkazuje. Najczęściej słuchają tylko swojego wnętrza i nie dopuszczają do głosu cudzych porad. To czyni ich nadwrażliwymi, bojaźliwymi oraz bardzo nieufnymi.

Chociaż są najbardziej uczuciowymi kochankami, to jednak strach przed zranieniem sprawia, że często odizolowują się od ukochanych osób, tym samym zadając sobie wielki cios. Jak gąbka chłoną złe wibracje z otoczenia, dlatego potrafią na długo zamknąć się w sobie, żeby tylko uchronić się przed sytuacjami sprawiającymi im ból. Wybuchają agresją w akcie samoobrony.

Kolejną ich wadą jest to, że są bardzo sentymentalne. Zbierają pamiątki po swoich eks i nie potrafią na dobre odciąć się od przeszłości. Potrafią przy swoich obecnych partnerach wspominać swoje dawne związki, co rzutuje na teraźniejszość. Nieustannie rozdrapują stare rany. I chociaż nie lubią samotności, to doskonale radzą sobie jako single. Najbardziej cieszą się czasem spędzonym w domu.

Warto też zapamiętać, że osoby urodzone w znaku Raka są szczególnie narażone na choroby. Często są przeziębieni, mają wysypkę, czy też muszą radzić sobie z nerwobólami i chorobami układu pokarmowego. Uwielbiają za to sporty wodne – to świetni pływacy! Chętnie nurkują, surfują, a nawet wędkują. Dobrym relaksem jest dla nich zwiedzanie dziewiczych terenów.

Zodiakalne raki
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: kobieta.interia.pl, www.elle.pl, magia.onet.pl
Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij