×

To, jak mroczna jest Twoja osobowość zależy od znaku zodiaku, spod jakiego jesteś

To, kiedy się urodziłeś ma na Ciebie ogromny wpływ i to niekoniecznie dobry! Twoje negatywne cechy charaktery są związane z tym, spod jakiego znaku zodiaku jesteś.

Negatywne cechy znaku zodiaku

Według astrologów każda osoba na świecie ma cechy przypisane przez znak zodiaku. Czy to prawda? Ciężko stwierdzić, jednak często się zgadzają. Przekonaj się sam, czy Twój Zodiak obarczył Cię tymi konkretnymi cechami!

Baran

Baran zawsze ma rację! Koniec i kropka, a jeśli ktoś próbuje podważyć jego zdanie, to wpada w furię. Zachowanie spokoju nie należy do jego mocnych cech. W pracy potrafi iść po trupach do celu i nie mieć litości dla nikogo.

Strzelec

Uwielbia gadać. Potrafi zanudzić o swoim życiu każdego i często coś obiecuje. Rzadko jednak dotrzymuje słowa. Potrafi także „wystrzelić” niemiłymi uwagami prosto w twarz i się tym nie przejmować. Ich impulsywność i lekkomyślność utrudnia im skuteczne działania, przez to szybko się nudzą.

Panna

Panna zawsze będzie oceniać drugiego człowieka i szukać najmniejszych skaz na jego życiorysie. Bo ona jest idealna i perfekcyjna. Jeśli coś im nie wychodzi, to zawsze jest to wina kogoś innego. Zwykle jest humorzasta i bardzo pedantyczna. Wszystko ma być doskonałe!

Lew

Zapatrzony w siebie egoista, który musi być „królem dżungli” na salonach. Jeśli cała uwaga nie skupia się na nim, to po prostu się obraża? Na kogo to już trudno mu zweryfikować. Uwielbiają się przechwalać swoimi dokonaniami i patrzeć na ludzi z góry.

Koziorożec

Ambicja często doprowadza koziorożca do tego, że przestaje się przejmować innymi osobami. Są tak uparte, że chcąc zrealizować swój cel, będą manipulować i oszukiwać każdego, byle tylko zrobić co chcą. Przez to zwykle bywa wybuchowy, nerwowy i kłótliwy.

Wodnik

Wodnik to nieskończone źródło „mądrości” i rad życiowych. Zawsze i wszędzie znajdzie kogoś, kto potrzebuje jego porady. Naturalnie nawet jeśli ktoś mu dobitnie udowodni, że tak nie jest. Wtedy się obraża i nie będzie z nikim rozmawiał.

Bliźnięta

Rozdwojona osobowość bliźniąt potrafi przysporzyć problemów. Z jednej strony skupiają się tylko na sobie z drugiej nadstawiają uszy, gdy dzieje się coś interesującego. Dlaczego? Bo są przewrażliwione na swoim punkcie i rozsiewają plotki, by podbić swoją samoocenę. Lepiej nie powierzać im sekretów.

Rak

Rak jest uszczypliwy niczym skorupiak reprezentujący jego znak. Potrafi się obrazić o cokolwiek i chodzić naburmuszony cały dzień. Do tego jest chodzącym pesymizmem i zaraża nim wszystkich wokół siebie. Nie ważne co się dzieje, dla niego szklanka zawsze jest do połowy pusta.

Skorpion

Raz obrażony będzie wypominał przy każdym możliwej okazji. Skorpion jest niezwykle pamiętliwy i będzie zatruwał życie osobie, póki ta go nie przeprosi. Nigdy nie zobaczy winy po swojej stronie i dlatego będzie manipulował innymi, aby przyznali mu rację. Jest także bardzo mściwy.

Byk

„Bardziej mieć niż być” to główna dewiza byka. Jego pożądanie nowych i pięknych przedmiotów bywa uciążliwe. Materializm to dla niego najlepsza filozofia. Dodatkowo ma dobrą pamięć – raz nadepniesz mu na odcisk i będzie wspominał ten fakt do końca życia.

Ryby

Ryby podobnie jak Rak potrafi być marudą i narzekać na wszystko. Doprowadzi do ich bliskich do szału i ma to związek głównie z tym, że nie radzą sobie z emocjami. Dlatego są niezwykle podatne na nałogi i ciągnie je do wszelkich używek.

Waga

Waga to najgorszy możliwy kompan jeśli chodzi o doradcę w trakcie zakupów. Będzie godzinami rozważał wybór lub decyzję. Dlatego ich wola jest niezwykle słaba i często polegają na poradach innych osób. Nowości i zmiany przychodzą im niezwykle ciężko, co utrudnia im zaangażowanie w nowy związek.

Pamiętaj tylko, że negatywne cechy znaku zodiaku należy traktować z przymrużeniem oka. Nawet najlepszy astrolog czy wróżbita nigdy nie odkryje tego, kim naprawdę jesteś. W końcu czasami sami mamy z tym problem, prawda? ?

Źródła: horoskop.wp.pl, kobieceinspiracje.pl, kobieceinspiracje.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij