×

Wróżka Aida uważa dzisiejszy dzień za wyjątkowy! „W nocy przemawia do nas prawda we śnie”

Wróżka Aida wyjawiła sekret o Tłustym Czwartku. Według niej dzisiejszy dzień pozwoli odpowiedzieć nam na nurtujące nas pytania.

Piosenkarka oraz wróżka

Swoją karierę ze śpiewaniem Aida rozpoczęła w 1999 dzięki pomocy Katarzyny Gärtner. W studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej nagrała swoją pierwszą piosenkę Za Tobą szalałam oraz zrobiła wokalizację Jackowi Wójcickiemu do utworu Meshuge. Obie piosenki pojawiły się na płycie Katarzyny Gärtner – Czar korzeni. Piosenkarka swoją pierwszą solową płytę nagrała w 2001.

Już od dziecka dała po sobie poznać, że nie jest zwyczajna. Podobno jej zdolności objawiły się w wieku 4 lat i rodzice myśleli, że córeczka opowiada zmyślone historię. Okazało się jednak, że jej opowieści się sprawdzają i rzekomo jej babka także posiadała takie zdolności.

Wróżka Aida o Tłustym Czwartku

Na jej fanpage posty pojawiają się rzadko, ale gdy już się pojawią, gromadzą sporą ilość reakcji oraz komentarzy. Dzisiejszy dzień kojarzy nam się głównie ze słodkościami, jednak według jej słów dzisiaj możemy odnaleźć odpowiedzi na pytania, które nas nurtują od lat! Wskazuje także konkretne godziny w których warto zastanowić się nad swoim życiem i pozwolić działać intuicji:

Ostatnio dużo znaczących dat wokół…Dziś 20 02 2020 wyjątkowy dzień wyjątkowego roku. To właśnie dziś o godzinie 20:00 lub 22:00 możesz zadać pytanie swojej intuicji. Pomyśl o tematach które Ciebie niepokoją I na których ci zależy. To dobry moment szczególnie dla tych co mają plany i szukają pomysłów i sposobów na ich realizacje.

Dziś oczyszczenie emocjonalne i duchowe, powiedzenie o swoich uczuciach, odpuszczenie żalu i wybaczenie może przynieść wyjątkowe korzyści. A z czwartku na piątek przemawia do nas prawda we śnie. Możemy usłyszeć podszepty naszych przodków i poczuć ich wpływ na nasze życie.

Dzisiejszy dzień na pewno jest wyjątkowy, jednak najpewniej przemówią przez nas zjedzone pączki ?

Źródła: www.facebook.com, pl.wikipedia.org, www.wrozka.com.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij