×

Nowa wizja Jackowskiego nie napawa optymizmem. „Kwiecień będzie początkiem”

Krzysztof Jackowski o trzeciej fali pandemii i jej zakończeniu opowiada w swoim najnowszym filmiku. Jasnowidz zapowiedział też rozpad Unii Europejskiej i ponownie ostrzegł przed konfliktem w Europie.

Jackowski o trzeciej fali pandemii

Jasnowidz z Człuchowa z miesiąca na miesiąc ma coraz liczniejsze grono widzów. Jego kanał na YouTube obecnie subskrybuje ponad 218 tysięcy osób. Mężczyzna podczas częstych transmisji na żywo dzieli się z widzami swoimi przepowiedniami.

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski pochwalił się tym, że już kilkanaście lat temu przewidział wybuch obecnej pandemii. Teraz zdradził, jak długo może potrwać trzecia fala koronawirusa. To, co zobaczył w swojej najnowszej wizji, nie napawa optymizmem.

Mistyk stwierdził, że jeśli w końcu nadejdzie luzowanie obostrzeń, to nie wrócimy do warunków, w jakich funkcjonowaliśmy w ubiegłe wakacje:

Moje poczucie nie napawa mnie optymizmem, dlatego, że ta trzecia fala w moim poczuciu, to się nie skończy. W moim poczuciu tkwimy w kleszczach, które nawet jeżeli w kwietniu, maju one troszeczkę się poluzują, to poluzują się znacznie mniej jak w tamtym roku latem. Powinniśmy się przygotować na czas, który będzie nas bardzo męczył. Ja to mówię okrężnie, w moim odczuciu ta trzecia fala będzie znacznie wydłużona, a ustąpienie jej będzie dziwne. Trzecia fala będzie bardzo długa.

Okazuje się, że ma nas zmęczyć również bunt przeciwko nieporadności władzy:

Bunt nas zmęczy. Zostaniemy w takim rogu, kącie, z którego nie ma wyjścia.

Rozpad Unii Europejskiej

To jednak nie koniec złych wieści. Jasnowidz przewidział także rozpad Unii Europejskiej. Porównał to do rozpadu małżeństwa, a mamy dowiedzieć się o tym bardzo późno:

Mam uczucie, że Unia Europejska się rozchodzi. To jak rozejście się w małżeństwie. Niech Was nie oszukają pozory, że Unia działa, ma się dobrze, mimo tej sytuacji. UE jest w pewnym rozkładzie, a sytuacja, która jest, jest planem na rozkład, a ma on następować tak, byśmy się o tym nie dowiedzieli, albo dowiedzieli jak najpóźniej.

Mistyk przepowiedział także kryzys gospodarczy. Według niego, bogaci mogą zacząć obawiać się o swoje posiadłości i majątki:

Bogaci będą mieli problem z tym, że są bogaci, a luźniej będzie żyło się tym, którzy nie mają własności.

Na koniec Jackowski po raz kolejny ostrzegł, że w Europie wybuchnie poważny konflikt, którego źródła powinniśmy wypatrywać na Bliskim Wschodzie. Na szczęście, zdaniem wizjonera z Człuchowa, nasz kraj konflikt ten bezpośrednio nie dotknie:

Jest to nowy ład, który wchodzi w życie. Zarazem jesteśmy w punkcie takim na świecie, że przy okazji istnieje jeszcze bardzo poważne zagrożenie konfliktem, który się w moim poczuciu wydarzy. Naszego kraju to nie dotknie.

Całej wizji możecie wysłuchać z poniższego nagrania.

Źródła: www.radiozet.pl, www.rmfmaxxx.pl, www.plotek.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij