×

Jacek Szawioła z „Gogglebox” brutalnie pobity na ulicy. Pokazał liczne obrażenia

Jacek z „Gogglebox” pobity na ulicy. Na swoim Instagramie opublikował krótkie nagrania, na których widać liczne obrażenia na jego twarzy.

Uczestnik „Gogglebox. Przed telewizorem”

Jacek Szawioła jest jednym z najbardziej znanych polskich gejów, a także uczestnikiem programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. W reality show emitowanym na antenie TTV bierze udział wraz ze swoim byłym partnerem, Mariuszem Kozakiem. W przeszłości pracował jako fryzjer i współpracował ze znanymi politykami. Z jego usług korzystał m.in. prezydent Andrzej Duda. 

Jakiś czas temu Jacek zdecydował się na wielkie życiowe zmiany. Mężczyzna porzucił pracę zawodową i zajął się rozwijaniem swoich innych pasji – fotografią i malarstwem. Nadal jednak aktywnie udziela się w sieci. Ostatnio na swój Instagram wrzucił drastyczne nagrania, w których wyznaje, że go pobito.

Jacek z „Gogglebox” pobity na ulicy

W pierwszym filmiku, który Jacek Szawioła z „Gogglebox” wrzucił do sieci, widzimy jego zakrwawioną twarz i przetrącony nos.

Tak wygląda wolność w naszym kraju.

– powiedział gwiazdor TTV.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni dodawali styliście otuchy, ale znaleźli się też tacy, którzy nie uwierzyli w pobicie. „I po co ta marna prowokacja?”, „To stylizacja i branie ludzi na litość znowu” – napisali sceptycy. Dlatego celebryta zdecydował się nakręcić kolejny filmik, w którym słyszymy:

Widzę, że na moim Facebooku rozgorzała bardzo mocna dyskusja o tym, czy to prowokacja czy nie. Otóż twarz mam jeszcze niespuchnięta, usta rozcięte, nos bardziej krzywy niż zwykle i tyle krwi przy wejściu. Więc zanim napiszesz mi po raz kolejny, że „spódniczka była za krótka”, czy ja coś źle powiedziałem, czy ja się nie powinienem odnosić, to powiem ci: „pi***ol się”. Przemoc jest zawsze przemocą i nikt na to nie zasługuje.

Następnie Jacek Szawioła wydał oficjalne oświadczanie, które pojawiło się na jego InstaStory. Oznajmił w nim, że sprawę zgłasza do prokuratury:

Oficjalne oświadczenie. Zostałem pobity, posiadam liczne uszkodzenia ciała. Jestem poruszony tak dużym wsparciem, wdzięczny za pomoc, proszę o uszanowanie mojej rekonwalescencji, która podejrzewam, będzie długa. Sprawa zostanie skierowana do prokuratury, na wszelkie pytania odpowie mój pełnomocnik Justyna Sokół, Kancelaria adwokacka Justyna Sokół Adwokat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jacek Szawioła (@jacek.szawiola)

Źródła: www.radiozet.pl, www.fakt.pl, www.gala.pl
Fotografie: www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować