×

5-miesięczna dziewczynka brutalnie pobita. Policja zatrzymała rodziców dziecka

5-miesięczna dziewczynka brutalnie pobita. Konieczna była natychmiastowa operacja. Policja podejrzewa, że sprawcami byli rodzice dziecka, dlatego zostali zatrzymani.

5-miesięczna dziewczynka brutalnie pobita

Jak informuje Gazeta Wyborcza, w piątek (4 grudnia) wieczorem do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie śmigłowcem ratunkowym została przetransportowana pięciomiesięczna dziewczynka. Maluszkiem natychmiast zajęli się neurochirurdzy.

GW nieoficjalnie informuje, że dziecko najprawdopodobniej padło ofiarą przemocy. Dziewczynka miała „poważne obrażenia głowy zagrażające życiu”.

O tym, że do szpitala trafiła pięciomiesięczna dziewczynka, policjantów z komisariatu na Nowym Mieście poinformowali lekarze z KSW nr 2. Ze względu na obrażenia wymagała specjalistycznej pomocy

– powiedziała Marta Tabasz-Rygiel, rzeczniczka podkarpackie policji w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

5-miesięczna dziewczynka brutalnie pobita
Pixabay

Zatrzymano rodziców

Sprawa została przekazana gorlickiej policji. Jeszcze tej samej nocy funkcjonariusze zatrzymali 22-letnią matkę dziewczynki.

Była trzeźwa. Ojca nie było w domu. Zatrzymano go w sobotę rano. Mężczyzna także ma 22 lata. Także był trzeźwy

– informuje w rozmowie z Gazetą Wyborczą Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

GW donosi, że rodzina mieszka w gminie Biecz (woj. małopolskie). Para ma jeszcze jedno starsze dziecko, które zostało przekazane pod opiekę krewnym.

Obecnie policjanci próbują ustalić, co stało się tego feralnego dnia.

5-miesięczna dziewczynka brutalnie pobita
Twitter

Ostatnio informowaliśmy o tym, że 33-letni mężczyzna zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę. Miał on pilnować dziecka pod nieobecność rodziców maleństwa.

Źródła: rzeszow.wyborcza.pl, wiadomosci.onet.pl, tvn24.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij