×

Iza z „Gogglebox” pokazała teściową. Internauci piszą: „Byłam pewna, że to Twoja mama”

Izabela z „Gogglebox Przed telewizorem” pokazała zdjęcie z teściową. Ulubienica widzów programu zaskoczyła internautów, ponieważ początkowo byli przekonani, że to jej własna mama. Kobiety są do siebie tak bardzo podobne, że fani nie mogli uwierzyć, że nie są spokrewnione. Do zdjęcia Izabela Zeiske dołączyła ważne przesłanie.

Izabela od pięciu lat występuje w „Gogglebox”

Iza Zeiske razem z synem Joachimem występuje w „Gogglebox” od pierwszego odcinka. Kobieta jest zdecydowanie jedną z bardziej lubianych uczestniczek programu, a widzowie kochają jej nieprzyjmujące sprzeciwu komentarze.

W show Izabela ocenia programy razem z synem i widać, że mają ze sobą świetny kontakt. Chociaż od czasu do czasu zdarzają im się drobne sprzeczki, to aż miło patrzeć na ich relację. Niestety w odcinkach nie występuje pan Bogusz, czyli mąż Izabeli. Jednak fani śledzący uczestniczkę „Gogglebox” na Instagramie doskonale wiedzą, jak wygląda, ponieważ Iza nie stroni od pokazywania w sieci rodzinnych zdjęć.

Izabela z „Gogglebox” zapozowała z teściową

Iza jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją aż 95 tys. osób. Takiej liczby obserwujących mogłaby pozazdrościć niejedna aspirująca influencerka.

Ostatnio na jej profilu pojawił się jednak ktoś nowy. Mowa oczywiście o mamie pana Bogusza, czyli teściowej Izabeli. Do uroczego zdjęcia celebrytka dołączyła też opis z ważnym przesłaniem i dobrą radą:

Teściowa, tyle żartów, humoru z tym związanego. Czasami tez niepotrzebnej złości. A przecież gdyby nie ona nie byłoby tej naszej ukochanej osoby, trzeba pamiętać o tym, nawet jak nie zawsze jest dobrze, trochę kompromisu, ustępstwa czasami milczenia. Wszystko inne wierzcie mi, nie ma sensu, życie jest jedno…

Fani „Gogglebox” nie mogli uwierzyć, że Izabela dodała zdjęcie z teściową

Internauci byli zachwyceni słowami Izabeli i przyznali jej rację, ale zwrócili też uwagę na co innego. W komentarzach przyznali, że byli pewni, że ich ulubienica wrzuciła zdjęcie ze swoją mamą.

Ale widzę, że to prawda…. Facet wybiera zawsze kobietę podobną do swojej mamy

Ja tam mam wspaniałą teściowa :) ? czasami wiadomo jest jak jest, ale jak Pani pisze można to przemilczeć

Myślałam, że to mama ? a tu zonk ?

Nie mogę ?, ale panie podobne

Zdjęcie dodane przez Izabelę rzeczywiście zdaje się potwierdzać, że mężczyźni mimowolnie szukają kobiety podobnej do swojej mamy. Panie wyglądają jak dwie krople wody!

A jak jest u was?

Polecane

Może Cię zainteresować