×

Big Boy z „Gogglebox” szokuje. Pozuje nago i pokazuje ciało po zrzuceniu 160 kilogramów

Big Boy z „Gogglebox” po raz kolejny w szczerym wpisie dotyczącym jego metamorfozy. Nie jest tajemnicą, że gwiazda stacji TTV zrzuciła dużo kilogramów. Przemiana jest spektakularna i wdać ją gołym okiem. Sam Mateusz mówi, że teraz w końcu czuje się sobą.

Big Boy z „Gogglebox” zrzucił ponad 160 kilogramów. Brzmi to nierealnie, ale dzięki zawziętości i ogromnej chęci do zmiany udało mu się zostać nowym człowiekiem

Mimo że jego postawa jest godna pozazdroszczenia, w sieci jest masa hejterów, która wypisuje pod zdjęciami Mateusza wiele nieprzychylnych słów. Big Boy w końcu się do tego ustosunkował – w charakterystyczny dla siebie sposób. Choć minęło od tego sporo czasu, to o takim podejściu do hejtu warto przypominać.

Big Boy z
Instagram

Mateusz jakiś czas temu dodał zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago, a strategiczne miejsce zakrywa kartką papieru z przesłaniem do hejterów

Love Haters ❤?❤?❤ Skóra, w której żyję, z którą żyję i którą KOCHAM ❤?❤?❤ Pisz, co chcesz, bo możesz, a u mnie i tak będzie: GOODLIFE FOREVER ❤❤❤

Przekaz jest jasny i wynika z niego jedno – Mateusz nie przejmuje się słowami od nieprzychylnych mu osób i po prostu robi swoje. Taka postawa jest godna pozazdroszczenia! Co na to jego obserwatorzy?

Mordko, dobrze jest, zrobiłeś więcej niż niektórzy mogą pomyśleć. Ja też zgubiłem parę kilo ale ty zrobiłeś grubą robotę ?

Wiesz co, nie przepadam za tobą, ponieważ masz czasami seksistowskie żarty, ale za ten post podziwiam. Szacun?

❤️szacunek za odwagę ❤️

Szacunek dla Ciebie jesteś wspaniały ???Pozdrawiam ?

Tylko „grubas” wie ile pracy trzeba włożyć w taki efekt. Graty!

Big Boy z
Instagram

Ale pojawili się też wspomniani hejterzy, którym nie przypadł do gustu pomysł Mateusza

Nie musisz wszystkiego wrzucać w media, kurwa człowieku zachowaj coś dla siebie.

O fuj, jak Ty wyglądasz?

Pokazalbys charakter gdybyś to osiągnął na siłowni… Z czasem znów wejdziesz pod skalpel bo skóra będzie już przeszkadzać ;) Żeby nie było bo przy Twojej poprzedniej wadze sam bym poszedł na zabieg, ale później już bym wyrabiał sylwetkę swoimi siłami ;) pozdrawiam ;)

Cofam obserwowanie, brak słów

Big Boy z
Instagram

A Wy co sądzicie? Waszym zdaniem to dobry ruch?

Może Cię zainteresować

zamknij