×

66-letnia Izabela Trojanowska upadła na scenie! Widzowie wstrzymali oddech

Izabela Trojanowska upadła na scenę. Nieoczekiwane zderzenie z ziemią wywołało niepokój wśród fanów, którzy martwią się o stan zdrowia znanej piosenkarki. Czy kompromitująca wpadka to znak, że artystka powinna pomyśleć o zakończeniu przygody z muzyką?

Wakacyjna trasa koncertowa

Nikt nie mógł się spodziewać, że niedzielny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki wywoła tyle emocji. Wczorajszy występ Izabeli Trojanowskiej z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów, ale bynajmniej nie ze względu na wspaniałe warunki wokalne, lecz spektakularny upadek. Piosenkarka była jedną z największych gwiazd koncertu „Lato, muzyka, zabawa”, który 25 lipca odbył się w Koszalinie. Na scenie oprócz Izabeli Trojanowskiej pojawili się m.in. Zenek Martyniuk, grupa Boys, In-Grid, Mikołaj Krawczyk oraz Carla Fernandes.

66-letnia wokalistka zaprezentowała własną interpretację utworu Ireny Jarockiej pt: „Już nie ma dzikich plaż”. Publiczność wyśmienicie bawiła się przy dźwiękach wakacyjnej piosnki. Po zakończeniu występu wydarzyło się jednak coś, co momentalnie zburzyło wesoły klimat. Gdy przebrzmiały ostatnie takty utworu, Izabela Trojanowska chciała ukłonić się publiczności. Niestety podeszły wiek dał o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie.

Gwiazda na oczach widowni oraz zgromadzonych na scenie artystów upadła. Wszyscy wstrzymali oddech, ponieważ wypadek wyglądał na niezwykle groźny. Wiele osób mogło nawet pomyśleć, że ze względu na podeszły wiek artystka zmaga się z jakimiś dolegliwościami, o których do tej pory nie mówiła publicznie. Czy rzeczywiście zderzenie z ziemią to efekt choroby czy raczej chwilowej niedyspozycji?

Izabela Trojanowska upadła na scenę

Po wykonaniu utworu Izabela Trojanowska zamierzała zejść tyłem ze sceny. Niestety wokalistka nie czuła się zbyt pewnie w bardzo wysokich szpilkach i jeden z obcasów zaplątał się w leżące na ziemi kable. Piosenkarka pośliznęła się i z impetem upadła na plecy. Publiczność była tak podekscytowana muzyką, że spora część osób nie zorientowała się nawet, że ktoś leży na scenie. Aby zamaskować wpadkę błyskawicznie na środek wyszła znana z programu The Voice Kids, Carla Fernandes.

Wypadek sprawiał wrażenie bardzo poważnego, ale na szczęście parę minut później widownia odetchnęła z ulgą, gdy Izabela Trojanowska ponownie pojawiła się na scenie. Piosenkarka uspokoiła widzów, że ma się świetnie i nie ucierpiała w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia. Z dużą dozą dystansu powiedziała:

Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi.

Izabela Trojanowska pomimo poważnego wieku nadal może się poszczycić rewelacyjną formą. Gwiazda na pewno spędzi na scenie jeszcze wiele, pięknych lat.

Wakacyjna Trasa Dwójki to coroczna trasa koncertowa, którą TVP organizuje w okresie wakacji. Przez osiem tygodni Polacy mają okazję słuchać znanych artystów z kraju i zza granicy.

Fotografie: Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować