×

Zrobiła sobie 2 pozornie identyczne zdjęcia. Jednak przyjrzyj się uważnie jej ciału…

Vlogerka fitness Imre Çeçen udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie, które zdradzają, jak naprawdę wygląda pozowanie i jak łatwo można doprowadzić do tego, że ciało wydaje się smuklejsze i bardziej wysportowane.

Ta sama perspektywa, a zupełnie inna figura. Jak to możliwe?

Kobieta wyjaśnia, że wszystko zależało w tym przypadku od napięcia mięśni i odpowiedniej pozycji. Nie ma zamiaru oszukiwać swoich odbiorców, dlatego z nieukrywaną szczerością podzieliła się fotografią, na której jest.

To chyba normalne, że jak się stoi, to nogi układają się inaczej niż jakby się siedziało. Nie ma w tym nic dziwnego, że wszystko zależy od pozycji ciała. Akurat na tym konkretnym zdjęciu starałam się usiąść tak, aby uda nie dotykały podłoża, dzięki czemu wydały się szczuplejsze i powstała między nimi szczelina. Musiałam usiąść na skraju basenu i mocno się nagimnastykować i napiąć, aby uzyskać taki efekt. Chciałam Wam w ten sposób pokazać, że ciało może wyglądać inaczej niż to, co się widzi na pozowanych i dopieszczonych zdjęciach na Instagramie. Nie popadajmy w paranoję i myślmy rozsądnie.

Lepiej mieć do siebie dystans i wiedzieć, że nie wygląda się na każdym zdjęciu jak milion dolarów, niż oszukiwać nie tylko ludzi, ale przede wszystkim siebie…

Może Cię zainteresować